Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után ti mikor...

Spontán vetélés után ti mikor szexeltetek védekezés nélkül? Mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tartottunk szünetet, második hónapban jött a baba, ma már 2 hónapos azóta. (az első az első hónapban sikerült, de vele elvetéltem)
2014. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulàlok a picihez :)

Még az első menszit sem vàrtàtoj meg? Màr akkor próbàlkoztatok?

2014. jan. 4. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi kivártuk a 3 hónapot, amit a doki javasolt, kellett is a lelki regenerálódáshoz, persze annyira nagyon akkurátusan nem védekeztünk, egyszer-kétszer nem peteéréskor volt, hogy nem védekeztünk. Az aktív próbálkozás 4. hónapjában lettem újra terhes, már bármikor megszülethet, 40. héten járok.
2014. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Spontán kiürült az első baba nem volt szükség műtétre, így miután elállt a vetéléssel járó vérzésem utána már nem védekeztünk. Nekünk a doki engedte a próbálkozást, nem mondta, hogy várjunk pedig rákérdeztem. Gondolom ez sok mindentől függ: hány hetes magzat volt, volt e műtét, méhnyálkahártya állapota stb.
2014. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen az nem mindegy mikor volt. (Nekünk 10. hetesen, erre ajánlották a 3 hónap próbálkozás-várakozást.)
2014. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem màr sajnos 2 vetélésem volt. Méretek alapjàn 5 és 6 hetesek.

Az első utàn kivàrtuk a 3 hónapot, majd sikerült. A màsodik vetélésem 2 hete volt (1hete màr nem vérzek) és úgy egymàsnak estünk hmég a védekezés is elmaradt. Igazàból nem attól félek h terhes leszek/lettem e, hanem mondjuk esetleges fertőzéstől.

Tudom nem a legokosabb dolog volt így összebújnunk...

2014. jan. 4. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as ismét. Nekem azt mondta a doki nyugodtan szexelhetünk, nem kell semmiben sem másképp állni az élethez ha már elmúlt a vérzés. Nyugi, nem lesz baj! Főként hogy elég korai volt. Kiderült egyébként mi okozta, lehet érdemes kettő után már utána járni.
2014. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit megnyugodtam.

Nem derült ki mi okozta, nem is vizsgàljàk csak a 3.vetélés utân (külföldön élünk).

Azért is szeretnék mihamarabb terhes lenni, hogy ha esetleg vmi gond van és ismét baj történne, akkor legalàbb elkezdenek vizsgàlódni. De persze annak örülnék a legjobban ha legközelebb minden rendben menne :)

2014. jan. 5. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
6ik hétben voltam mikor elvetéltem, nem kellett műtéti befejezés azt mondta a doki,hogy nyugodtan próbálkozunk. Pár hétig nem volt kedvem a szexhez,de amikor újra próbálkoztunk az első hónapban sikerült,és egészséges babánk született!
2014. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!