Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhenkívüli terhesség 5...

Méhenkívüli terhesség 5 hetesen felismerhető?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,tegnap hüvelyi ultrahangon méhenkívüli terhességre gyanakodtak.Akinek már volt ilyen,leírhatná a tüneteit.Nekem nem fáj semmi,csak néha szúródik a jobb petefészkem,főleg hosszabb séta után.Vérzésem nincs.Doki 2 hét múlva vár vissza,ha addig minden rendben lesz.Az ambulás lapra ezt írták:Kp.tág vagina,tömött portio,r-nél kissé nagyobb puhább uterus,Endom 12 mm es,petezsák még nem ábrázolódik.Jo. ovariumban 12 mm átmérőjű folyadékkal telt tömlő,bo. eltérés nélkül.A Douglasban folyadék nem ábrázolódik.Grav.s. 5.Grav.extraut i.d.??Cysta ret ov.l.d.??

2014. jan. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel meg nem latott petezsakot, ellenben a peefeszekben cisztikus keplet abrazolodott, felvetodott benne, hogy lehet mehen kivuli. Ilyen koran sajnos csak ritkan diagnosztizalhato pontosan. Ha a szuro erzes erosodik, vagy combba-vallba sugarzik, hanynal, vagy vereznel, a hasad kemennye valna, azonnal fordulj orvoshoz. Ugyqnakkor elofordulhat, hogy tul korai a terhesseg, es egyelore csak a sargatest abrazolodik, kesobb pedig minden ok lesz. DRUKKOLOK az utobbi forgatokonzvhoz.
2014. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es ha fentiekbol barmelyikt erzed, inkabb feleslegesen, de hivj orvost.
2014. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egyenlőre semmilyen kellemetlen tünetem nincs.
2014. jan. 7. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
max 3 hónapig bírod csak ki, akkora kiderül, hogy az vagy-e, mert nem kibírható görcsök jelentkeznek. alig vártam, hogy bevánszorogjak a kórházba, és mr műtötek is meg. előtte csináltam tesztet, az se mutatta ki. csak a nagyon erős rosszuléttől derült, ki hogy mi van. (3 hónaposan)
2014. jan. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a teszt a méhen kívül terhességet! Nem éreztem semmi tünetet,de egyik reggel vérzéssel ébredtem (5 hetesen).
2014. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!