Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » SOS! Vetélés járhat szinte...

Seniz kérdése:

SOS! Vetélés járhat szinte görcs mentesen? Mennyi ideig tart egy vetélés?

Figyelt kérdés

6hetes terhes vagyok,enyhe vérzéssel!:( Édesanyám is vérzett terhesen szóval lehet hogy nem vetélésről van szó?!

Szedem az Uthrogestant!

Legközelebb hétfőn megyek orvoshoz!

Hasonló történet ahol megmaradt a baba vérzés mellett?!

..és még milyen tünetek voltak a vérzés mellett,ha voltak..



2013. nov. 29. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe barnázás volt görcs nélkül, pár napig, de nem egyfolytában. Elhalt a baba, missed ab.
2013. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem csak barnázásom van :(
2013. nov. 29. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre! Lehez csak hematoma, de lehet baj is.
2013. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg kulfoldon tartózkodom,hétfőn megyek orvoshoz! Igen abban reménykedem én is!
2013. nov. 29. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Vasárnaphoz egy hete teszteltem pozitívat,ekkor már majdnem két hete késett,de vasárnap volt csak pozitív,aztán kedden megismételtem már negatív volt,iszonyatosan fájt a derekam és a hasam szédelegtem,szerda reggel megjött dupla annyira erősen,mint szokott,lelkileg szörnyen éreztem magam,hétfőn megyek dokihoz,szinte biztos,hogy elvetéltem.:(
2013. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnàlom hogy külföldön vagy...hol remèlem nem Anglia.
2013. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kettő hét "menstruáció" után mentem el a nőgyógyászomhoz, ahol kiderült, hogy terhes vagyok (5 hetes akkor kb). Utána még egy hétig véreztem, nemcsak pecsételőt, hanem elég durván.. Kaptam Utrogestant, és vártam, nem tehettem mást. Most 10 hetes vagyok, van szívhang is, és minden rendben! Nagyon féltem, de téged is csak biztatni tudlak, ezek a tünetek nem jelentik a legrosszabbat!
2013. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem,nem Angliában vagyok!

Hát a vérzés még megvan de már jobban vagyok és erősítem önmagam és próbálok pozitívan gondolkozni!Az első,hogy minden rendben van és lesz! A másik pedig az ha mégiscsak vetélés lenne akkor az csakis azért mert igy készíti fel a testem a terhességre! ( ha a párom ezt nem mondja biztosan őrlődnék!!! :( :) mottom: csak pozitívan!!!!!

2013. nov. 30. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál? Mi van veled?

Nekem is hat hetesen kezdődött, enyhe barnázás volt csak, semmi görcs, semmi fájdalom. Kaptam Utrogestant. Aztán a 8. héten mégsem hallották a szívhangot és az orvos szerint már a 6. héten elhalt.

Remélem, te/ti jobban vagy/tok!

2013. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! #5ös vagyok,voltam dokinál én elvetéltem,a doki azzal biztatott,hogy legalább teljesen spontán és nem kellett a művi befejezés.
2013. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!