Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után lassan négy...

Abortusz után lassan négy héttel miért mutat pozitívat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Három hete volt abortuszom . Pontosabban már négy hete lesz. Olvastam hogy akár abortusz után négy héttel is pozitívat mutathat a teszt mert még vannak hormonok a szervezetben talán ez lehet az oka? Én máshol lakom és itt három hét a szex tilalom abortusz után. Azóta egyszer voltunk együtt a párommal és védekeztünk óvszerrel. Vettem egy terhességi tesztet mert szeretem tesztelni magam. De csak a legolcsóbbat vettem. Megcsináltam reggel és a negatív csíkja erősebb lett a pozitív csak halványan jelent meg. Most mi lehet? Segítsetek válaszoljatok . Köszi .
2014. febr. 4. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Abotusz vagy missed ab?


Ha a gumi nem szakadt ki és máskor/máshogy nem voltatok együtt, akkor valszeg még nem ürült ki még a HCG. Bár ezt meg azért nem értem, mert ha missed abod volt akkor elvileg már ki kellett volna hogy ürüljön.

2014. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab utan még kb. 1,5 hónap múlva is pozitîv volt. Lassabban ürűl a hcg-d.
2014. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak rendes sima abortusz volt
2014. febr. 4. 12:45
 4/13 anonim ***** válasza:
A tesztnek minimum két hét kell, hogy mutathasson valamit, úgyhogy BIZTOS, hogy nem az egy hete történt aktus eredményét mutatja!
2014. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lienah ***** válasza:
A HCG szint még mindig "akkora", hogy mutatja a teszt, szerintem nem kéne aggódnod, előbb-utóbb nem fogja mutatni a teszt.
2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
1-es vagyok. Elképzelhető akkor mert élő magzatot trancsíroztak ki belőled.
2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szakadt ki az óvszer mert ellenőriztük . Akkor még a hormon nem ürült ki? Ez lenne a baj?
2014. febr. 4. 12:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Most kellesz majd visszamennem ezen a héten egy ellenőrzésre és majd az orvosommal elbeszélgetek hogy jobban világosítson fel
2014. febr. 4. 12:51
 9/13 Lienah ***** válasza:
Olvass utána a HCG szintnek. Amúgy igen, a szervezeted még "nem egyből" érzékeli, hogy egyedül vagy, missed ab-nál más egy kicsit a helyzet.
2014. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utána néztem és azt írják hogy akár a következő menstruációig mutathat pozítívat
2014. febr. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!