Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szép napot! 9. hetes kismama...

Szép napot! 9. hetes kismama vagyok 38 éves (volt egy nem kívánt terhesség 20évesen). Elsö baba akit nagyon várnánk, lehetséges hogy a babám ne fejlödjön egyik napról a másikra? Ugyanolyan mint 3 hete az ultrahang szerint.

Figyelt kérdés
Nem vérzek, és már nincs hányingerem, a mellbimbóm sem érzékeny mint azelőtt. Mit tegyek a nöidr azt mondja várjam meg amig a vérzés bekövetkezik! Kétségbeesett vagyok!

#nem fejlödik a baba #vetélés lesz a vége
2014. febr. 21. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetséges :(


Egyébként én meg nagyon fiatal vagyok, és minden baj betalált az eddigi 27 hét alatt. Nem kortól függ szerintem sem..

2014. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kortól függ, bár az esetek többségében azért nem kizárható tényező, de inkább a teherbeesés nehezebb.

Amúgy azért is mondom, hogy nem korfüggő, mert én 25 vagyok, épp tegnap műtöttek, mert elsőre terhes lettem ugyan ikrekkel, de egyik petezsákban sem volt baba. A koromra biztosan nem fogható :(

Sajnos van ilyen, hogy megállnak a fejlődésben, elvileg nekem is kb 4-5 hetesen megálltak, szintén 9 hetes voltam most, mikor műtöttek. Azért

Azért tényleg nézesd meg máshol, hátha elmérték, szívhang van? Ha az sincs, akkor tényleg nincs sok remény sajnos. Azért kérdezz még rá erre a várakozásra, az sem jó, ha a nem élő baba sokáig benned marad. Nem mindenkinek indul el sajnos magától a vérzés, nekem sem volt egy csepp sem. Ha műtétre kerül a sor, attól ne félj, nem fáj, bent aludni sem kell a kórházban, aznap haza lehet menni, csak a tágítás kellemetlen, de kibírható.

Azért szorítok, hátha téved az orvos.

2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Na mi újság, tudsz már valamit ha nem gond és van kedved akkor írd meg!Nekem is Február 21.én volt missed ab műtétem nem véreztem nem görcsöltem a terhes tüneteim is megvoltak.9 hetes Uh-ra mentem és ott mondta a doki hogy nincs szívhang 25 éves vagyok 2 évig próbálkoztunk első baba lett volna szóval ennyit a korról......Annyi minden lehet tényező nem kell mindent a korra fogni.Van 39 éves ismerősöm aki a 3. gyermekét várja semmi baja, és van egy 22 éves aki már nem jól van terhessége 21.hetében...szóval nem lehet látatlanba rá fogni minden féle dolgokra....... Minden esetre nagyon szorítok neked!!!!!!!
2014. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!