Elvetéltem volna?

Figyelt kérdés
12-hetes terges vagyok már a 9edik héten teljesen megszüntek a rosszúlléteim.tegnap este wc után tapasztalta 2csepp barna pöttyöt majd a wc papíron kis darabka alvat vért nem görcsöltem.azóta se volt semmi probléma.elnézést a nagyon intim kérdés miatt de nagyon aggodom.első baba
2014. márc. 19. 05:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :( Teljesen együttérzek veled. Nálam szinte szóról szóra ugyanez történt: a 9. heti UH-on még minden oké volt, a 12. héten vérezni kezdtem és az UH-on megállapították, hogy valószínűleg 9-10 hetesen állhatott meg a szíve. Nagyon sajnálom, kitartást és sok erőt kívánok. Nyugtatást vártál, de talán ebben a helyzetben az is elég, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával, sok nővel megesett, ahogy velem is és képesek osztozni a bánatodban. Remélem, hogy kicsit tudtam segíteni, ha mással nem, az együttérzéssel mindenképpen!
2014. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nagyon sajnálom :(. Kívánok neked kitartást és a lelkednek megnyugvást az egészhez!
2014. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Nagyon sajnálom.:( Nálam is ez volt, azután 9 hetesen barnázni kezdtem és elmúltak a tüneteim. Az orvos nem látott szívhangot uh-on, kért kontroll labort, de arra már nem volt szükség, mert aznap délután elkezdtem görcsölni és vérezni. Azt mondták 7 hetes koráig fejlődött.:(

2014. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Zkocka válasza:
Nagyon sajnálom
2014. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom.nekem is most ment el a babam bar en 5 hetes voltam....
2014. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!