Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be kell feküdnöm a kórházba...

Be kell feküdnöm a kórházba 150/90-es vérnyomással, odabent lejjebb tudják majd vinni gyógyszerrel, és normális értéken tartani?

Figyelt kérdés
Hál'Istennek fehérje nincs a vizeletben,de félek,nehogy valami baja legyen a babának a vny. miatt,meg hát császárt sem szeretnék!
2014. márc. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tartósan ennyi vagy egyszer mértek ennyit? Nekem az orvosnál mindig 140-150-160 volt a vérnyomásom, olyan fehérköpeny szindrómám van. Én itthon mértem háromszor a 12. héttől és a védőnőhöz is gyakrabban jártam méretni, ott sem és itthon sem volt magas, csak az orvosomnál, így nem kellett befeküdnöm. Fehérje sem jelent meg szerencsére a vizeletemben soha. Ha be is kell feküdni, nekem azt mondták, hogy az esetek szinte 100%-ában gyógyszerrel gyönyörűen be tudják állítani, csak nálam erre nem lett szükség. Hány hetes terhes vagy?
2014. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
37 hetes vagyok most,legtöbbször 130/90 és 140/90 között volt a vérnyomásom,ma mértem először 150-et
2014. márc. 27. 14:51
 3/8 A kérdező kommentje:
és szedem a dopegytet,2X1-et naponta
2014. márc. 27. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
En fekudtem bent, pont e miatt. Dopegytet szedtem 3*2+ valami mas is volt 2*2. A korhazban fekve mindig 150 alatt volt ezzel a gyogyszer mennyiseggel, de vegul csaszar lett, surgossegi.
2014. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásod miatt lett császár?
2014. márc. 27. 15:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy teljesen más okból lett ez a vége?
2014. márc. 27. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtak megmondani hogy miert, de a picinek rossz volt a keringese, amikor csinaltak az uh-t. Hogy ez osszefuggesben volt-e a vernyomasommal, azt nem tudni.
2014. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tudták lejjebb vinni, nekem sem volt fehérje a vizeletemben, viszont az uh-on látták, hogy nem jó a keringés, és ezért császár lett.

Amíg benn feküdtem (kemény 3 napig) napi 2 nst, és 2 uh-t csináltak, minden nap vért vettek. Nyugodj meg, ha lenne valami a babával rögtön észre fogják venni.

2014. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!