Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem bírom elengedni a 10....

Nem bírom elengedni a 10. héten elvesztett babámat (missed ab). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete halva volt, pár napja vettük észre, kürettel fejezték be. A fizikai traumáról ne is beszéljünk. De az, amit most érzek.. Folyamatosan sírok, és mindenhol éezem a meghalt babám jelenlétét. Eddig is mindig éreztem, hiszen itt volt velem, bennem. Csak az a baj, hogy most is érzem a kis lelkét, de tudom, hogy ő már nincs itt. Nem bírom, nem akarom elengedni. ( tegnap műtöttek)
2014. máj. 10. 21:34
1 2
 11/20 Margit84 ***** válasza:
Idővel sokkal jobb lesz. Arra fogsz koncentrálni, hogy mihamarabb összejöjjön. Én hetekig sírtam csak...de ez normális. Kitartás és ezek után csak előre nézz, és próbálj ne arra gondolni, hogy mi lett volna.
2014. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most ment el a 24 hetes kislányom, Lilien.

Nem tágultam, nem tudtam megszülni, császáros lettem.

Már rugdosott, kis lábát nyomta a tenyerembe, és a kezem alá úszott.

Nem volt egyszerű, de nem szabad hátra nézni és depibe süllyedni, mert csak magadnak teszel ezzel rosszat.

Mielőbb felépülsz, annál hamarabb jön a következő baba. ;)


Fel a fejjel!!!

2014. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Úristen, 12-es! Ez rettenetes! Talán picit off, de megírnád, hogy ,miért ment el a babád? Nem akarlak nagyon felkavarni.
2014. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Még nem tudom, mi okozta, a szövettanom 4 nap múlva lesz meg.

Nem kavar fel egyáltalán, próbálom helyén kezelni a dolgokat.

Egy barátnőmnek 2 db 40. hetes halvaszületése, egy 8 hetes és egy 25 hetes szülése volt. Van ki erőt adjon...

2014. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jesszusom, 12-es! A barátnődnek is rettenetes lehetett! Hát, nagyon erősek vagytok. Én szerintem elveszteném a józan eszem, úgy belerokkannék.
2014. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem szabad belerokkannom és elveszítenem az eszemet (pedig nem lenne nehéz), de akkor megint évekig tart majd teherbe esnem, mint az 1. vetélésem után (6 év kellett).

Csak előre, nem ilyenekre gondolni, hogy mi lett volna, ha....

Hülyeség, nem szabad így gondolkodni.


12-es :)

2014. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 timeaoszvald válasza:
Istenem ..mennyien vagyunk így...Én tegnap voltam uh-n és közölték velem hogy nincs szívhang és halott a magzat :( azt az érzést soha senkinek...mintha kést döftek volna egyenesen a szívembe..mikor arra vársz ,hogy megpillantsd a kifejlett testét a monitoron és csak a doki aggódalomal teli pillantása tűnik fel...borzalmas..kirohantam és csak sírtam ,remegtem a fájdalomtól ami belém mart :( és ezt közölni a dolgozó párommal aki alig várta ,hogy telefonáljak a vizsgálat után ,hogy hol tart a babóca növekedése :( szörnyű érzés.. ez hétfőn volt ,szerdán műtenek de nagyon félek soha nem terveztem ,hogy átessek egy ilyen fajta műtéten legalábbis magamtól nem..párom azt mondta és csak ebben bízom,hogy ez egy jel..minden okkal történik..reméllem ez soha nem ismétlődik meg..
2014. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-es! Megertelek, abszolut. Rettenetes erzes. Az ember nem is gondol bele, hogy igy is vegzodhet. Hiszen miert is gondolna? Nekem 2 hete volt a mutetem, de meg mindig nem vagyok jol. Meg mindig verzek, azota se tudok helyre jonni lelkileg. :(
2014. máj. 20. 14:16
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es, hány hetes vagy?
2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 timeaoszvald válasza:
12.hetesen tudtam meg hogy nincs szivverés,és akkor már azt mondták hogy 1-2 hete halálozott el :(( szóval már elkezdődött felszivódni :(
2014. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!