Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Utrogestan abbahagyása után...

Utrogestan abbahagyása után erős görcs, kis vérzés? Semmi, megint vérzés (nem ömlik) megint abbamarad?

Figyelt kérdés
Sajnos csökkent a hcg-m, 700ról 500-ra, majd megint. Doki semmit sem látott uh-n. Utro mellett is pecsételgetés. Javaslat: hagyjam abba az utrot. Következő nap reggelén erős görcs (tényleg erős) majd közepes mennyiségű vér távozott. Gondoltam is, hogy meg fog jönni, de utána abbamaradt. Ma reggel jött megint egy kisebb vér, és megint abbamarad. Ez a 2. utromentes napom. Normális ez? Mikor várhatok normális menstruációt? Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 12. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Be fog indulni ha abbahagyod a gyógyszert, igazán sajnálom, de ha a HCG csökken akkor bizony ennek a terhességnek vége.
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy ezzel tisztában vagyok. De 2napig volt kicsivel több, azóta is csak pecsételgetek. Ezt nem értem.

Bár mondjuk már jó hosszú ideje tart.. lehet hogy nincs is ennyi vérem...

2014. jún. 19. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem indult be, mikor kell visszamenni dokihoz? Nekem azt mondta annak idején, ha nem indul be magától, sajnos műtét, hát én addig tornáztam, guggoltam, mindent csináltam és megindult, kegyetlen sok, iszonyú görcsökkel, 2 hét múlva mentem dokihoz és megnézte teljesen kitisztult.
2014. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jövőhét szerdán kellene visszamenni. De mivel nem látszott még semmi a méhben, azt mondták, nincs szükség művi befejezésre...
2014. jún. 19. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor bízzunk benne hogy kitisztult magától.
2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is bízom benne...
2014. jún. 20. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy beindult e rendesen?

Most én is ugyanebben a helyzetben vagyok és kezdek aggódni miatta.

2014. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyanez lett a vége.. nem volt olyan, mint a mensi... visszamentem kontrollra, és kiürült a méhem... állítólag, ha ez a mennyiség 3-4 nap alatt jött volna le, akkor durva mensis lett volna.. de hosszú idejig jött kevés.. de minden rendben, az mondta a doki, kezdhetünk újra próbálkozni. Ha van kedved , írj privit, írd meg, és ha tudok,segítek..
2014. jún. 30. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!