Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt a terhesség, vagy...

Elhalt a terhesség, vagy közelgő vetélés? Nagyon megijedtem, baj van?

Figyelt kérdés
kb 5 hetes várandós lehetek, 1 hete késik a mensim, Eddig gyönyörűen erősödtek a tesztjeim, a tegnapelőtt reggeli már szintén olyan erős volt mint a kontroll. Ma reggelre még vettem egy utolsó tesztet, hogyha ez is olyan vagy erősebb, akkor megnyugszom, mert biztos baba van, csak azért aggódom ennyire mert SEMMI tünetem nincs, csak a kimaradt menstruacióm és a tesztjeim. Erre ma reggel megcsináltam és halványabb lett jóval mint a tegnapelőtti :( Nagyon megijedtem, biztos baj van? Nem görcsölök, nem vérzek... elhalt a baba? :( :( Volt valaki így és nem volt baj?

2014. márc. 15. 06:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én összesen 1 db tesztet vettem a nemvárt utáni 4. napon csináltam meg és halvány (tényleg baromi halvány) pozitív lett, de én már ebből is egyértelműen tudtam, hogy babát várok. Nem volt semmi tünetem csak nem jött meg a menstruációm.

Amíg nincsenek erős görcseid és nem vérzel addig nincs gond nem lesz belőle vetélés. Sajnos elhalni bármikor elhalhat, az embrió, de azt meg nem lehet érezni.


Először is nyugodj meg és ne csinálj több tesztet. Két hét múlva menj el nőgyógyászhoz addigra már valószínű, hogy szívhang is lesz.

Ha pedig közben elkezdenél vérezni vagy görcsölni azonnal menj be a kórházba (sokszor még ilyenkor menthető a terhesség)!

Boldog babavárást kívánok neked!

2014. márc. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]

A felső a tegnapelott reggeli, az alsó a ma reggeli. A mai meg kicsit nedves kb 1 órája csináltam.

2014. márc. 15. 06:51
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első! Én már csak ilyen izgulós vagyok, eddig 2 naponta teszteltem, gondoltam ma fogok utoljára, de nem győzött meg a teszt. Pedig ugyanolyan márkájú.

És ugye a mai a képen még nedves, szóval még jobban halványodni fog a többi száradt teszthez képest.

2014. márc. 15. 06:54
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát szép erősek ezek, nem mondanám sokkal halványabbnak! Örülj neki, főlj hátra és boldog babavárást !!!:))
2014. márc. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem halványabb, sőt amint látod, a tesztek sem egyformák mert nem egyforma messze vannak a csíkok. Ezek gyönyörű pozitív tesztek, és a gyártótól is függ hogy mennyire erősen jelenik meg a tesztcsík ugyanolyan vagy erősebb HCG szintnél. Ne aggódj, semmi gond nincs, ezek tök normális tesztek :) Jelentkezz be dokihoz, ő majd megmutatja 1-2 hét múlva a babszemet :)
2014. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

Saját magad idegesíted, stresszeled!

Egy tesztet kell csinàlni, max. 2-t, ha nagyon nem bír magával az ember, sexet már túlzás!

A Down kór tesztet is 10x megfogod csináltatni!?

Meg minden ultrahangra 2x elmész?!

2014. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én csak egy tesztet csináltam. Olyan halvány volt a második csík hogy kezdtem azt gondolni hogy csak odaképzelem a második csíkot, mert annyira vágyom rá. A várandósság és a szülés problémamentes volt. Gyönyörű, egészséges babám született. Nincs jelentősége a csík erősségének. Ne aggaszd magad a csík színe miatt! A legjobbakat kívánom nektek!
2014. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

semmi gond nincsen ezekkel a tesztekkel! pozitívak..ne görcsölj, engedd el a stresszt, mert csak tényleg megteremtesz magadnak valami rosszat! örülj a boldogságodnak.

én a helyedben a ténynek örülnék, hogy jön a baba, nem érdekelne a csík:-) hónapk óta már igazán boldoggá tenne minket a dupla csík!!

boldog babavárást!!

2014. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem halványabb a második, nekem száradás után pár nap múlva határozottan erősödött a csík.

Nézd meg holnap, ugyanolyan lesz, vagy erősebb mint az előző.

2014. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem halványabb a csík, ez egy totál pozitív teszt. Én 1 tesztet csináltam, a kimaradt mensi utáni 5.napon, eszembe sem jutott, hogy csináljak még 10-et. Ne csinálj már több tesztet, menj inkább orvoshoz és nyugi, mert ha így csinálod végig, akkor amire meglesz a baba Te begolyózol.
2014. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!