Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » SOS! Nagyon szomorú vagyok!...

SOS! Nagyon szomorú vagyok! Az 5. héten pozit teszteltem. Gondolom mondanom sem kell, hogy mennyire boldog voltam. Pénteken vérezni kezdtem, mára már nega a teszt. Teljesen végem van! :o ( Kell mennem dokihoz? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz!!
2014. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
nyuugodj ,meg nem biztos , hogy elment a baba!!! azonnal orvoshoz kell menni, ha egy no terhes, ha kell menj ugyeletre!ha esetleg elveteletl, probald meg ugy felfogni, hogy nem veletlenul ment el, lehet, hogy beteg lett volna... de, meg egyik sem biztos! lehet, h a negativ tesz nem jo, mert valaho ugy olvastam, h veteles utan is meg sokaig mutathat a tesyt poyitivat a hormonok miatt assyem, mire kiurulnek a syerveyetbol...
2014. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire véreztél? Dokihoz menj el mindenképp!
2014. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x is így jártam.5. héten pozi teszt,majd 6. héten rendes menzinek tűnő vérzés.Elmentem orvoshoz,ott kiröhögtek,hogy mit akarok,nem látszik semmi az UH-n.Sajnos ilyen gyakrabban előfordul a nőknél,mint az ember gondolná,sokan észre sem veszik,csak azt hiszik,hogy késett a menzesz.Szerintem ha nem erősebb a vérzésed,mint normál menstruációkor,akkor csinálj még 1 tesztet 1-2 nap múlva,ha negatív,akkor szerintem felesleges orvoshoz menni.Nem fog semmit látni.Ez annyit jelent elindult a folyamat,de nem tudott beágyazódni.Sajnálom ami történt...
2014. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos 2 honapja en is igy jartam.mindenkeppen menj el dokihoz.en angliaban elek.elmentem a dokihoz hogy kesett pozit teszteltem aztan elkezdtem barnazni verezni utana mar negativ volt a teszt.(amugy fogamzasgatlo mellett lettem terhes)es a doki ott elvegeztetett velem egy tesztet ami persze mar negativ lett amit mondtam is neki es annyit mondott hogy nem vagyok terhes.es meg csak egy ultrahangra sem kuldott.szerencsere kiurult teljesen mert lattam :( es nem lett bajom.sajnalom ami veled tortent
2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a terhességek egy része így végződik a korai szakaszban, természetes szelekció, a test így próbálja meg a valamiért hibás genetikai konstellációt kilökni. Inkább most, mint pár hét múlva...

Ha fizikailag rendben vagy és a párod is (pajzsmirigy, más hormonok stb), akkor jó eséllyel legközelebb sikeres lesz a terhesség!

Nem szabad elkeseredni, akár jövő hónapban is próbálkozhattok! Azért menj orvoshoz, hogy megnézze, teljesen kiürültél-e. Ha így van, akkor nem lesz akadálya a következő teherbeesésnek.

2014. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szombaton vetéltem el! A kórházba vitt a barátom mert nem tudta mi a bajom. Annyira fájt a hasam hogy a könnyem is kicsordult és mikor felálltam folyt belőlem a vér. A kórházban elmondták hogy elvetéltem, 4 hetes terhes voltam. Nagyon megviselt, engem is és barátomat is. 18 éves vagyok, ő egy évvel fiatalabb tőlem. Mindenképp menj orvoshoz, ne halaszd sokáig.
2014. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!