Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan vetelesem volt 1...

Judit 001 kérdése:

Spontan vetelesem volt 1 honapja. Most viszont nem jott meg. Meddo lettem?

Figyelt kérdés
Voltam az orvoshoz de nem mondtak semmit, Angliaban elek. Itt az orvosok nem olyanok mint otthon, csinaltam terhessegi tesztet negativ lett, kerem aki mar volt ilyen helyzetben vagy tud ra valaszt kerem irjon :( koszonom

2014. aug. 19. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vetélés után nekem hat héttel jött meg. És nem lettem meddő, mert a következő ciklusban terhes maradtam.
2014. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lettél meddő valószínüleg, csak később fogsz menstruálni, nekem is 6 hét után jött meg csak.
2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is gyakori, hogy az elso ciklusban elmarad a peteeres, igy a mensi is. Nyugodj meg. Ha par heten belul (2-3) meg mindig semmi, kerj ultrahangra beutalot, hogy lasd, mi van.
2014. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!