Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van köztetek aki vetélés után...

Van köztetek aki vetélés után az első mensinél teherbe is esett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy várni kell, de ha mégis lehet-e v.mi probléma a terhesség során?
2014. aug. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Műtét nélküli vetélés utáni 2. hónapban sikerült, semmi gond nem volt. 3 hó várakozást javasoltak amúgy, véletlen lett így :)
2014. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak 3 hónap múlva sikerült, de én úgy gondolom, hogy ha természetanyánk megengedi, hogy hamarabb megfoganjon, akkor baj sem lesz belőle. A többség nem így gondolja, neked kell tudnod.
2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 timeaoszvald válasza:
Sziasztok nekem majusba derult ki hogy halott a magzatom es meg abban a honapban meg is mutottek juniusba megjott az a honap telibe nuku.sex ugye a mutettol es a leanybucsum utan egyszer nem.vedekeztunk a leendő ferjemmel es most ugynezki 10 hetes terhes vagyok ,nagyon felek a 12 heti genetikai vizsgalattol előzőleg ott közölték velem a rossz hírt, lehet erezni ha baj van???gondolom ha megszűnnek a tünetek igaz???mert velem multkor ez volt ,meg tegnap szedültem és hányingerem is volt csak minden heten nagyon felek :(
2014. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem élt már a babád, mire mentél a 12 hetes uh-ra? szal tudtad, mert elmúltak a tünetek? Februárban vetéltem és csütörtökön készülök a 12. heti uh-ra, idegroncs vagyok. Bocs az off-ért!
2014. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 timeaoszvald válasza:
Igen mire mentem a 12 uh ra mar osszevolt esve a petezsák valoszinu 1-2 hettel korabban mar elhalálozott a magzatom :( egyszer csak megszuntek.a tunetek a capuccinot se tudtam meginni es furcsa modon egyik naprol a masikra siman megittam mar furcsaltam is ,mint utolag kiderult miert... én 15 én megyek nagyon félek ,kérlek irj ,hogy mi volt uh -n ???!!!?
2014. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drága vagy, írok majd! És szorítok Neked!
2014. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timeaoszvald válasza:
Nha ???voltal mar az uh _n ???
2014. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!