Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez lehet vetélés vagy csak...

Ez lehet vetélés vagy csak eddig ilyet nem észleltem?

Figyelt kérdés
Késett a menszim 2-3 napot, viszont eddig csak az első nap görcsöltem, most meg még a 2 nap is fáj a hasam. A vérzéssel együtt kijött valami hasonló ahhoz, mint a "máj szerű" alvadt vér, csak sokkal világosabb (fakó rózsaszín). Lehet csak túl reagálom és szimplán csak megvan, de nem tudom mi lehett ez ami még távozott belőlem.
2014. szept. 3. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyálkahártya darabka volt. A vetélés borzasztó görcsökkel jár - az én tapasztalatom szerint.
2014. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sok helyen olvastam, hogy sokan nem is tudják, hogy elvetéltek, főleg ilyen korai időben. De legyen igazad, nem igazán örülnék, ha kiderülne, hogy tényleg vetélésről van szó. De lehet azért veszek egy tesztet, hát ha az mutat valamit.
2014. szept. 3. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyálkahártya darab volt. Hogy babástól vagy enélkül, x. Belőlem 8 hetesen fájdalom nélkül egyszerűen kicsusszant. :( Vérzés megelőzte, de görcs nem.
2014. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én most hétfon vetléltem el 14/4 hetesen... semmi gorcsom meg csak sima fajdalom sem volt es azota sincs... elfolyt a magzatvizem... majd rá 2-3 órájára dettó májszeru alvadt vér tavozott babástól kb okolnyi nagyságu volt
2014. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt semmi jele, kedves utolsó?? :(

Kb. itt tartok most, viszont februárban elvetéltem és csak erre tudok gondolni. Az 12 hetes uh-on még rendben volt a baba? Vmi felszálló fertőzés okozta vagy nem tudják. Ha tapintatlan vagyok, ne haragudj. Természetesen, ha nem akarsz, nem válaszolsz.

2014. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi jele a semmibol ugy ereztem mintha bepisltem volna, de az mar a magzatviz volt azonnal bementem ugyeletre mivel nem volt a dokim mindjart bent kellett maradnom de akkor azt mondtak hogy egy hete mar nem el a baba, kaptam antibiotikumot es egy injekciot ezutan tavozott a baba ugymond meg kellett szulnom...:(((

fertozes biztosan nem volt a 12 uh-n meg minden oke volt mar azt is lattak hogy kislany lett volna 156 volt a szivverese gyonyoruen hallhato szivhang volt a 12. heti verek is rendben voltak. A histologiai eredmenyeket varom jelenleg majd megyunk genetikaira mert dokik nem tudjak hogy mi tortenhetett a kislanyommal... :( majd ha fogok tudni eredmenyt megirom ha rajonnek hogy mi volt

2014. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sajnálom! :(

Most már még jobban be vagyok rezelve... :(

2014. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!