Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valaki rosszul az ergam...

Moncsika83 kérdése:

Volt valaki rosszul az ergam csepptől?

Figyelt kérdés
Nekem azért írták fel hogy beinditsa a vetélést de fejgörcs, hányinger és szédülés van tőle :-( azt mondták 1 hét mulva menjek vissza konrollra és nem tudom hogy akkor szedjem igy is vagy haggyam abba :-(
2014. szept. 6. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a mellékhatás listát, na onnantól minden bajom volt, csökkentettem az adagot, aztán abbahagytam, mondjuk nekem spontán vetélés végén-után írták fel. Ha rosszul vagy tőle szerintem kérdezz rá orvosnál mielőtt újra vennél be belőle.
2014. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha a nőgyógyásztól nem tudod megkérdezni, akkor a háziorvos is biztos segít.
2014. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem már többször is, igaz nemvetélés beindítására, hanem vérzés megszüntetésére.

Nekem semmi bajom nem volt tőle.

Én felhívnám az orvost.

2014. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta hagyjam abba :-\ de mást nem mondott. Tudtok olyat akinek ugyan ezért irták fel mint nekem?
2014. szept. 7. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!