Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem kéne ilyen rosszul...

Tényleg nem kéne ilyen rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve nagyvetélésem volt. Nagyon megvisel mert nagyon vártuk, kistesó lett volna.

A testvérem nemrég bejelentette hogy babát vár. (Nyakamba ugrott mikor elmondta, bár nem vagyunk olyan nagyon jóban.) Tudtuk hogy tervezik szeretnének stb.

Én azonban azóta mióta bejelentette sajnos nem térek magamhoz. Akkor is nagyon szar volt mikor elmondta - valahogy végigéltem mindent mégegyszer - és most sem sokkal jobb még. Ez már így marad míg terhes lesz és a baba megszületik, vagy elmúlik az az érzésem hogy összetörtem megint...


2014. szept. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul neked van egy gyereked, neki meg egy sincs?
2014. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos ez nem fog elmúlni egyhamar :(
2014. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyilván az események lejátszódtak benned és biztos irigyled is a boldogságát és az hogy neki minden rendben van.

Próbáld feldolgozni ami veled történt, illetve együtt élni ezzel az emlékkel, attól hogy elszontyolódsz nem lesz jobb, a tesód most nagyon boldog és egyre boldogabb lesz. Örülj vele, és lehet nálatok is jön majd azért egy tesó. Akkor ismét boldog leszel.

2014. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Neked már van gyereked és irigyled tőle, h neki végre összejött az első? Sajálod tőle az örömét? Neked jólesett volna, ha ő elirigyli a boldogságodat, amikor te az elsőt vártad? A nyakadba ugrott...Te hogy közölted vele az első terhességedet?
2014. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek van már gyermeke. Kérlek Titeket, hogy ne az irigységre koncentráljatok - sajnos természetes dolog hogy ilyenkor ez van - hanem arra, hogy ennyire nem múlik a fájdalmam, hogy aminek örülni kéne annak nem bírok, akármennyire igyekszem is. Legfeljebb szerencsét tudok neki kívánni de közömbös vagyok... (Minden eddigi választ köszönök, senkit nem pontoztam)
2014. szept. 5. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!