Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Annyira rosszul érzem magam....

Annyira rosszul érzem magam. Még meg sem halt, de én már elköszöntem?

Figyelt kérdés
14+6 hetesen megállt lepényleválás miatt a magzat fejlődése. 17+2 lennék, semmi jóval nem bíztatott az orvos, ha vissza is tapadna a lepény, olyan rég óta nem látja el rendesen, hogy súlyos károsodása lenne. Kisfiú, Berci a neve, már nagyon vártuk Őt, lenne egy bátyja is. Már bocsánatot kértem tőle, hogy ez történt/fog történni, hiszem szinte biztos hogy megszakítják a terhességet, de annyira rosszul érzem magam, hiszen még él. Hogyan lépjek túl ezen? Csak túl akarok lenni az egészen.
2014. ápr. 7. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :-( Sajnos semmi okosat nem tudok írni. Sok erőt kívánok!
2014. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sajnalom :( Biztos, hogy semmi megoldas nincsen? Nem lenne jobb tobb orvoshoz elmenni? Hatha van meg remeny!
2014. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Istenem. :( szegény:( Borzasztóan sajnálom.Esetleg még keress fel egy neves orvost, hátha ő tudna biztatót mondani. Én okosat nem tudok írni, nem is lehet. Hisz borzalom amit át kell élned.
2014. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam az Istenhegyi klinikán, Hajdu doktornőnél, (aki Bp-i biztos hallott róla). Holnap megyek még egy másik helyre, de sajnos tényleg csak egy hatalmas csoda segítene. Egy olyan csoda, ami valószínű, hogy sajnos nem fog megtörténni.
2014. ápr. 7. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én azért drukkolok azért a csodáért!!!
2014. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megszakad a szívem az írásodon, kívánom, hogy történjen csoda, nem tudok okosat írni.(Egy ismerősöm veszítette el a babáját, neki az segített hogy rögtön próbálkoztak újra amint csak lehetett és csak az a baba enyhített a fájdalmán. Ezt csak azért írtam, mert azt kérdezted, hogyan lehet túllépni ezen Szerintem mindenki másként dolgozza fel.)Én nagyon szorítok Nektek és gondolok Rátok.Hátha a másik orvos mást mond.
2014. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom......:( Sok sok lelkierot kivanok! :(
2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mit mondott Hajdú Krisztina genetikus?????
2014. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mem sok remény van, de várjunk egy hetet és nézzük meg hogy fejlődik.
2014. ápr. 12. 06:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek!
2014. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!