Biztos már a vetélés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklus 28. napján, lombik beültetés után 9 nappal, ahol 2 kis embriót kaptam vissza.

Tegnap óta vérzek, tegnap még közepes, ma már erős mensi mennyiségű.

Viszont teszteltem tegnap és ma reggel is, a tesztek 2 csíkosak, és a mai sem halványodott...

Fogalmam sincs mi van most...



2014. szept. 18. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a doki várótermében ülnék nem pedig a gép előtt!
2014. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tegnap óta vérzel és nem voltál orvosnál :O Szerintem minimum hívd fel.
2014. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tegnap még esélyes lett volna, hogy meg tudják állítani a folyamatot. Ma már 90%, hogy elvetéltél.
2014. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma is telefonáltam a dokinak, de azt mondta, hogy feküdjek, és várni kell hétfőig, addigra eldől...
2014. szept. 18. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
mit szedsz?
2014. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Crinone, mellé Utrogestan 3*2; c vitamin, Prednisolon, Femibion.

A Crinone már a vérzés miatt lett kiegészítve az Utro-val, de nem lett kevesebb a vérzés :(

2014. szept. 18. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem mész be a kórházba a terhes tanácsadóba?

én görcsöltem felhívtam a dokim és mondta h. menjek be és meg ultrahangoz és ez csak görcs volt...

nagyon jó doki lehet aki azt mondja a görcsre és vérzésre h. feküdj otthon nyugodtan majd lesz valami...

2014. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért, mert még olyan pici a terhesség, hogy bármi lehet (ma vagyok pont 4 hetes).

Itt meg sajnos nincs terhes tanácsadó, csak nőgyógyászat, onnan meg időpont nélkül elhajtanak...

2014. szept. 18. 14:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudsz mit tenni, Szegénykém! :( És senki más sem. Bizakodjunk!

Ha egészséges, meg fog maradni. Ha nem, akkor meg a természet tudja a dolgát. De még egyszer, még van remény!! Holnap is írj, hogy áll a vérzés!

2014. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy marad, lehet, hogy nem. Azt nem értem, hogy miért nem mész be az osztályra és kérdezel ott, mert innen mi kevesek vagyunk :/ Ha nem marad meg a terhesség, akkor se keseredj el, mert valószínű, hogy oka van annak is. Vigyázz magadra!
2014. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!