Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Apasági tesztet lehet-e...

Apasági tesztet lehet-e csinálni a gyerek születése előtt?

Figyelt kérdés
Fontos lenne megtudni, hogy mikortól lehet apasági tesztet kérni.

2014. okt. 6. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet valahol olvastam rola, de valami baromi draga. Tobb szazezer ft. Meg valahogy ugy emlekszem, hogy bonyolult eljaras is, mert hozza kell ferni a gyerekhez az anyamehben vagy valami hasonlo, de nem emlekszem pontosan. Miert kell tudni?
2014. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudni kitől van a gyerek. Ha tőlem, elvetetnénk,,, mondjuk azt se nagyon tudom hogy annak a jogi háttere hogy van. Ha nem tőlem, akkor meg közöm sincs hozzá. Azért kéne tudnom, mert ha tőlem van, akkor hozzá kellene járnom a megszakítás költségeihez.
2014. okt. 6. 18:57
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

12 hét előtt nem hiszem h fognak még túl kicsi a magzat...


am meg elég szánalmas h nincs 15e egy abortuszra .. de szexelni felelőtlenül tudsz ...

2014. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Remelem nem irok hulyeseget, de a multkor ugy emlekszem azt olvastam, hogy meg a szuletes elott egy vervetelbol meg tudjak allapitani. Nyilvan borsos aron.

Hany evesek vagytok?

2014. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én 25, a lány 23. Miért? Igen, gondolom borsos ára van, már írta valaki. Esetleg egy link vagy valami nincsen valakinek ahol erről írnak?
2014. okt. 6. 19:07
 6/17 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én küldtem a linket. Úgy látom tényleg elég borsos. Semmi értelme. Akkor már inkább az abortuszt nyeld be... Nem 100e az...
2014. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hol csinàlnak 100ezer forintos abortuszt?

Parancsolj pontos àra 29710ft http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..


De ha làny nem akarj, kènyszeríteni nem rudod, ha a tièd fizetsz......

2014. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ő akarja elveteti ha akarja nem!!ehhez semmi közöd hivatalosan nem mondhatod meg!!amugy 30 ezer körül van az abortusz..hat szerintem vetetessétek el ugy se tartaná meg gondolom,15 ezret meg csak kibirsz fizetni,ha mar a lehetőség úgy is benne van,h a tiéd!a teszt dragabb lenne es akkor meg mindig ott lesz az abortusz!
2014. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát ha rajta múlik és nekem kötelezettségem nincs (mármint bármit fizetni ha a gyerek megszületik), akkor elvileg nem tehetek semmit,így minden rajta múlik. Ha nekem semmi közöm hozzá hogy ő mit csinál, akkor meg az abortuszt sem fizetem én.Ha akarja kifizetni, ha nem, nem, én nem kötelezhetem, de akkor nekem se kötelező kifizetni az abortuszát. Ha el akarja vetetni akkor fizesse, ha nem, akkor meg nem, én nem tehetek semmit.
2014. okt. 7. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!