Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más párja is viselkedett már...

Más párja is viselkedett már így második gyerek születése után? Vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Akrtuk mindketten a második picit, bár ahogy teltek a hetek terhesség alatt, észrevettem hogy nem érdeklődik a pici iránt, nem mindig kérdezte meg ultrahangok után minden rendben van-e, ez még nem okozott gondot.

Viszont az nem esett jól hogy terhesség alatt fájt a hasam, és elnézte hogy cipekedek,és olyan dolgokat csinálok, ami az ő dolga lett volna.

A másik...első lány születésekor sűrűn járt be a kórházba, és sajnos tovább kellett maradnunk, viszont a második után bejött egy pár órára, és utána semmi.

Mikor hazajöttünk, persze megcsodálta a kicsit, e ahogy teltek a napok, észrevettem hogy szinte csak a naggyal foglalkozik.

Volt úgy, hogy egész nap csak este nézett rá a kicsire, adott neki egy puszit és ezzel le volt tudva!

A minap csináltam a fürdővizet a két gyereknek, a kicsi álmos volt de 5 percig nem akartam elaltatni, hallotta hogy üvölt, de a tv-elől nem volt képes kijönni hozzá arra az 5 percre.

van mégegy dolog..minden nap eljár boltba este, mégha én megyek is aznap, pedig ezelőtt könyörögni kellett hogy menjen el...volt alkalom hogy el sem mondta hova megy, pedig ez nálunk soha nem volt szokás.

a héten 3 napig zsinórban puszit sem kaptam tőle.

Eddig a pénzt amit én és ő kapott, kitettük, és közösen használtuk, na ez megszűnt...ő eldugta a fizetését, én pedig abból gazdálkodok a két gyerekre amit kapok utánuk, és abból is vásárolok a konyhára...nem értem, olyan természetes dolog családban ez a külön kassza?


2014. jún. 8. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Le kell ülni kettőtöknek este, ha minden gyerek alszik, és __ki kell mondani__ a dolgokat. Mindent, amit itt felsoroltál. Ezt nektek kell megbeszélnetek.
2014. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én próbáltam már vele rengetegszer beszélni, de volt hogy pár napig minden jó volt, majd folytatódott a hülyeség.

Viszont mostanában annyira gyerekesen viselkedik, mindent elpoénkodik..

nemrég megbetegedett a nagylány, ami miatt köhögéscsillapítót és egyéb ilyenkor használt gyógyszereket kapott. Jött apósom, aki szeret pálinkázni, párom töltött neki, amit otthagytak az asztalon, ha nem kapjuk el a gyerek elől, beleiszik, és mikor ezt mondtam, hogy legközelebb pakolja el, mert 2 évesnél gyógyszerre pálinka..azon is csak nevetett.

Itthagyni nem akarom mert szerintem nem minden kapcsolatra ez a megoldás.

2014. jún. 8. 14:23
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Hát elég furcsán viselkedik a férjed. Lehet hogy ő mégse akarta a második babát? Vagy nem lehet hogy idő közbe lett valkije? Nem akarlak idegesítteni. Csak kérdezem.
2014. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

úgy látom mostanában minta nem érdekelné a pici. tudjátok, ismerős, barát gyerekeihez odamentek, babusgatjátok 10-15 percig, és ennyi. na nála is ezt látom,csak épp a saját gyerekével. kb.2 hete volt,hogy fogtam a picit, ő a naggyal az ágyon volt, átölelte és mondta hogy mindig egy ilyen lányt akart magának...megdöbbenve kérdeztem hogy és a kicsi?

még jó hogy picike és nem érti..

2014. jún. 8. 14:36
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
nem akarlak idegesíteni,de a külön kasszás dolog,meghogy nem mondja hová megy,egyértelműen másiknőre utal.legalábbis nálunk így kezdődött.
2014. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Figyi csak, FOCIVÉBÉ lesz, ki az isten fog veled foglalkozni ilyenkor?
2014. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó, akkor punnyadj be a tv elé :) értelmesebb lesz úgy!
2014. jún. 8. 15:02
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Amikor rákérdezel ezekre a dolgokra, miket mond? A délutáni sétákra, a pénzre?
2014. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Talán megcsal, ki tudja...
2014. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is van valakije.
2014. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!