Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Apasági tesztet lehet-e...

Apasági tesztet lehet-e csinálni a gyerek születése előtt?

Figyelt kérdés
Fontos lenne megtudni, hogy mikortól lehet apasági tesztet kérni.

2014. okt. 6. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

De nem érted, hogy ha végül megszülia gyereket, és kiderül hogy a tiéd, akkor meg 18 évig alsőhangon nyögheted a KÖTELEZŐ gyerektartást?


Ne légy már hülye!!! A gyerektartás havonta több lesz mint 15 ropi. Fizesd ki neki az ab-ot és kész!!!

2014. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, az szívás, persze én is inkább kifizetném a pénzt, bármennyi is legyen (persze ésszerű határok között), de a legdühítőbb hogy a gyerekről az anya dönt, nekem nincs semmi beleszólásom holott a hátam közepére kívánom ezt az egészet. VÉDEKEZTÜNK, EGYSZER voltunk, és NEM AKARTAM gyereket. Ezek után azt lehetne állítani hogy ha gumival szexelsz, terhes leszel. Remek. Mit kellett volna tennem még? Nem szexelni? Végülis a remeték is tudnak élni valahogy.
2014. okt. 9. 07:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát figyi,


ha tényleg tuti, hogy nem szakadt ki a gumi (ellenőrizted?), akkor viszont jó eséllyel csak le akarja gombolni rólad a csaj az ab árát :( Ezt már neked kell tudnod, hogy hogyan történt az aktus, meg hogy mennyire szavahihető a kiscsaj... Sajnálom minden esetre, hoyg ilyen szituba kerültel... :(

2014. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, mivel közbe írta, hogy meg akarja tartani a gyereket, és nem tudok mit csinálni ellene. Inkább mennék börtönbe, vagy bármi minthogy jelenleg egy gyereket bevállaljak, nem vagyok felkészülve se érzelmileg, pláne nem anyagilag. Az kb. az éhhalál lesz, ha nekem egy nem várt gyereket kell fizetnem.
2014. okt. 11. 06:08
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor figyi, megszüli és azonnal apasági.


remélhetőleg nem a tiédha mégis, mg annyit tudsz tenni, hogy kimész külföldre, akkro nem fogják behajtani rajtad, vagy feketén dolgozol és nem lesz hivatalos jövedelmed.


Legközelebbre meg hát ne feködj össze ilyen csala nőkkel, vagy húzz gumit. Sajnálom, hogy így esett :(

2014. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha megtartja, miért nem jó neked a születés utáni apasági?? Ha egyáltalán kérni akar tőled tartásdíjat, mert nem is biztos.


Remélem, legközelebb több eszed lesz!!!

2014. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztetek, akkor szinte 0 az esélye, hogy tiéd a gyerek.
2015. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!