Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni első menstruáció?

Missed ab utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziaszrok! Missed ab.után az első menstruációtok mennyivel volt másabb mint amit megszoktatok?
2014. nov. 7. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről a missed abról sokáig azt hittem, hogy egy terrorszervezet. Teljesen olyan neve van.
2014. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bovebb verzes volt, tovabb tartott. Gorcs is volt, de az maskor is elofordult, talan erosebb volt.
2014. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Az ilyen kommenteket ki lehetne hagyni,és magadban tartani,mivel már gondolom tudod mi az értelme. Másoknak ez nagyon fájó dolog! Ha jót, hasznosat nem tudsz írni,akkor ne írj.
2014. nov. 7. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint a 2. válaszoló.

Nekem kevesebb vérzés, rövidebb ideig (5 helyett 4 nap) és nem görcsölt a hasam (pedig előtte mindig görcsöltem, mielőtt megjött és általában gyógyszert is bevettem, és csak utána múlt el a görcs).

Biztos mindenkinek máshogy reagál a szervezete erre az eseményre.

2014. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!