Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés, missed ab után...

Vetélés, missed ab után sikeres terhességetek volt, van? Mennyi időt vártatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos volt, amikor pozitívat teszteltem. Nagyon örültünk, mert a nagyobbik lombikkal fogant, és úgy tűnt sikerült a csoda, de sajnos csak üres petezsák fejlődött a 9. hétig. Azon a reggelen, amikor indultam a missed ab-ra, elindult a spontán vetélés. A biztonság kedvéért azért megműtöttek. utána 2 hónapig nem jött meg, majd a harmadik rendes ciklus után már azért nem, mert újra kopogott a gólya. Problémamentes terhesség után egészséges kisfiam született. Hajrá!
2014. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két missed ab után két szép gyermek.

Az első 8 hetesen történt, utána fél évvel megint terhes lettem, sajnos a 10. héten elhalt. Kivártuk a fél évet, majd próbálkoztunk, nem jött rögtön össze, csak egy év múlva. Utána meg szoptatás alatt besikerült a második is...

Ha neked is volt vetélésed azért kérdezed, akkor fel a fejjel, elég gyakori ez sajnos a nők körében, de csak pozitívan és sikerülni fog!

2014. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2008-ban: 8 hetes missed ab

2014. 04: 25 hetes magzat elhalás

jelenleg 8 hetes vagyok. Hajrá!!!!

2014. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos átestem rajta pár hete. Remélem sikerül nekem is. Köszönöm a bíztatást :-D És köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 12. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem 2009 novemberében volt egy vetélésem.

Szó szerint a bugyimban találtam meg.

18 se voltam. Annyi "előnye" volt hogy mániás gyógyszerszedő lettem.

Most várom a második gyereket, van egy négyévesem.

2014. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert a babaváráshoz :-) Remélem nálunk is hamarosan pozi teszt leaz :-)
2014. nov. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!