Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A gyógykapras hasonló az...

A gyógykapras hasonló az abortuszhoz? Milyen egy abortusz? A méh tagitas nagyon fáj? Abortusz után mennyi ideig nem lehet szex?

Figyelt kérdés
nem kellenek a sértő megjegyzések!!
2014. nov. 14. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
A művelet ugyanaz, csak ott nem oltják ki egy ártatlan magzat életét. Igen fájdalmas a tágitás.
2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és 6 hétig no szex
2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem szülés közben/után a méhlepény nem akart lejönni, szabad műtő nem volt, úgyhogy az elejét ébren, érzéstelenítés nélkül csinálták. Ahhoz képest a szülés vicces kabaré volt.
2014. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én fetrengtem a tágítástól.
2014. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy buta vagyok..de amikor fájdalom van a tagitas miatt,akkor nem lehet valami fájdalomcsillapítótt be venni?
2014. nov. 14. 20:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyogykaprasnál is van tagitas?
2014. nov. 14. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor van tágítás, ha a méhszáj nem kezdett el kinyílni még, mindegy, hogy 8 hetes vagy 18 és pont. Nyilván előbbinél kisebb mértékű tágulás is elegendő. Az vigasztaljon, hogy halott babát szülni tágítóval rosszabb... Legalábbis a mellettem lévő abortuszusok egész jól viselték.
2014. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A húgomnak SOS műtét volt, mert elvérzett volna. Reggel bementünk a kórházba, kapott ágyat, átöltözött és már vitték is műtőbe . Majdnem elvérzett. Azt hittük, hogy menstruál, az 5. napon kezdődtek a bajok. A helyzet súlyosságától függ a tágítás.
2014. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még abortuszom, így erről nem tudok nyilatkozni, de nekem is pálcikákat (laminária) helyeztek fel és ezzel kezdődött meg a méhszáj tágítása/puhítása. A 22. hetes halott babámat kellett megszülni és ezért kellett beindítani. Nekem fájt, amikor feltették ezeket a tágító pálcikákat. Mondjuk a lelki fájdalom sokkal nagyobb volt, így minden jobban fájt azt gondolom. Mondjuk ahhoz képest, hogy szülés után kinyomták belőlem a lepényt és utána a méhtisztítást is ébren éltem át (mivel nem volt műtő), szóval ehhez képest a pálcikák felhelyezése vicc kategória volt. :(
2014. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

nekem volt egy abortuszom(sajnos).

nekem nem fájt a tágítás egyáltalán,viszont műtét után kaptam méhösszehuzó cseppeket,na akkor azt hittem besz@rok...az nagyon fájt(görcsök)

2014. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!