Sürgősségire menjek?

Figyelt kérdés
Nem rendel ma a nőgyógyászom, szerintem egy missed ab-om van. 7-8 hetes lehet a magzat de uh-n nem volt szivhangja sem. Az orvosom azt mondta lehet hogy nem is volt életképes a magzat. Ha tényleg épp elvetélek a sürgösségin behívják? Telefonon sem érem el.... Nagyon kétségbe vagyok esve.

2014. nov. 18. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit kusza..

Voltál dokinál,aki megállapítottaa terhességet de a babának nincs szívhagja,ergó adott egy időpontot missedre,nem?

Nincs megbeszélve mikor mész befeküdni? Vagy most mit érzel? Vérzel,görcsölsz?

2014. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemész a korházba és szólsz hogy mi van. De amugy görcs, vérzés valami?
2014. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem csak a 8dik hét végén volt szívhang! nem akarsz még várni, vagy megkérdezni az orvosod??

ma már 2 éves a fiam

2014. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még van 4 napom amíg újra mennem kell h lássa az orvos mi van. Közben elértem a dokit azt mondta ha elkezdek vérezni azonnal hívjam egyúttal a mentőket is. Apró görcseim vannak demivel szakítás után derült ki és nem tervezett baba azt mondta hogy ilyen elöfordulhat az idegességtől is. Próbálok higgadt maradni de nagyon félek. Közben egyfolytában beszélek hozzá. Remélem nem lesz baj. 22 évesen 2 év párkapcsolat után nem bírnám elviselni ha még neki is baja lenne.
2014. nov. 19. 00:52
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálj megnyugodni,pihenj és szedj magnéziumot! Drukkolok,hogy minden rendben legyen!
2014. nov. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden rendben lesz.próbálj megnyugodni
2014. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben?
2014. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!