Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ellátnak a Fehérvári SZTK...

Ellátnak a Fehérvári SZTK sebészeten vajon, vagy menjek a Szent Imre sürgősségire?

Figyelt kérdés

Október 13-án töltöttem a 18-at, azóta nincs tb-m. Amint lesz időm, elintézem, de nagyon sokat dolgozom....

December 21-én volt egy bokarándulásom és zúzódásom, amire ma este sikerült még kétszer el is esnem. Bokám dagad (eddig) minimálisan, nagyon nehezen és fájdalmasan állok rá, de nem tudom, törés-e, vagy csak a korábbi sérülés lett durvább. Reggelre ha még rosszabb lesz, hova menjek, ahol el is látnak? Nem tudom, érvényes-e még a korábbi TB-m, amit az állam fizetett állami gondozottként. Hova menjek reggel, ha rosszabb lesz?


2014. jan. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol ellátnak csak utána ki kell fizetned.
2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a 104-et, azt mondták, ha törés van, sürgősségi esetként TB nélkül is ellátnak. Akkor? Ez most ellentmondásos infó. De én nem tudom megítélni, eltört-e....
2014. jan. 6. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az összefagyott csöveseket is ellátják. Azok mikor fizetnek TB-t? Na meg az ,,újmagyar"ok se fizetnek sokat, semmit.
2014. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
TEHÁT AKKOR HOVA MENJEK? A kérdésemre kérnék választ, ha nem gond.... :(
2014. jan. 6. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Benne volt a válasz. BÁRHOL ELLÁTNAK.
2014. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor Szent Imre sürgősségi lesz, ha reggelre rosszabbodik.
2014. jan. 6. 20:23
 7/7 A kérdező kommentje:
SZTK sebészeten még sürgős esetben is éveket várakoztatnak...
2014. jan. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!