Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az, akinek sikerült már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, akinek sikerült már visszaszerezni szakítás után a barátját? Ha igen, hogyan és mit tettetek? Akik nem adták fel a reményt, és sikerült nekik!

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a fiú szakított, mert kiszeretett a lányból.
2011. febr. 12. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele fiúként, hogy ha ÉN szakítok egy lánnyal, akkor kész számomra vége..


De ha monjuk a csaj, és utána közeledik hozzám (szakítás okától függően, mert pl ha elhagyott vkiért tuti NEM) leetséges hogy kicsit nyissak felé, de az onnantól már úgysem ugyan olyan :(

2011. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk én voltam a hülye aki szakitott és nagyon megbántam megprobáltam a létezö összes dolgot megértö türelmes kitartó. Mindig reménykedtem mert mindig adott rá okot hogy reménykedjek hogy ha eléggé probálkozom majd müködni fog de ahoz visza kell szereznem a bizalmást stb. Na már most én mindent megadtam neki amit csak tudtam és részemröl szerintem 1 év alatt igen csak sokat bizonygattam hogy mennyire szeretem. Annyira sikerült a dolgot eddig rendbehozni hogy heti 2x együtt alszunk több idöt töltünk együtt, de még 1000 dolog van ami nem igazán változott vagy lett jobb. Pláne hogy azota messzebre kellett költöznöm és most már utazok mindennap hogy együtt legyünk....
2011. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elözö vagyok jah igen és nem másért hagytam el, hanem családja miatt....
2011. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, és mennyi idő után bántad meg, hogy szakítottál? Szakítás utáni első 4-5 hétben tartottátok a kapcsolatot?
2011. febr. 12. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen folyamatosan tartottuk a kapcsolatot én szakitottam elöször aztán még sokszor beszéltünk mert ö se akrta hogy vége legyen meg nekem is hiányzott.. aztán ö lelépett 3 honapra igy könnyebben tultette magát mindenen amikor visszajött még beszéltünk és amikor meglátta hogy volt pasimmal sétálok felfelé a dombon akkor ö mondta h értelmetlen hagyjuk . Pedig nem volt köztünk semmi, és hiába mondtam vagy gyüzködtem hogy nem volt semmi és hogy én öt szeretem volt pasim meg csak jött felfelé velem ö nem hitte el vagy nem akarta elhinni és igy lett az hogy azota is probálom visszaszerezni a régi dolgokat de kezdek rájönni hogy bármennyire kitartoan probálkozom erölködöm csinálok akármit a kedvéért vagy utazom naponta miatta valami akkor is hiányozni fog. Az akit anno szerettem mert éreztem hogy ö is szeret az már kimult.. most csak olyan velem van és mutatja hogy érez valamit de szerintem ö sem tudja hogy mit...
2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarul én már akkor bántam hogy szakitanom kell vele amikor megtettem nagyon fájt de azt hittem ha különmegyek könnyebb lesz hát nem lett az...
2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!