Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha az embriónak be sem indult...

Ha az embriónak be sem indult a szívhangja akkor vele lehetett valami baj és nem azzal hogy a testem nem tud megtartani egy terhességet?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted szív nélkül lehet élni?
2014. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem a mi hibánk ha elmegy a baba.
2014. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmezd a kérdésemet,ami arra vonatkozik hogy ha a terhesség az embrió betegsége miatt fejeződött be akkor nem kell félnem attól hogy esetleg nálam vannak hormonális problémák?!
2014. nov. 23. 12:31
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt
2014. nov. 23. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem volt szívhang akkor a babával volt a "gond" és nem veled!

a baba megtapadt, fejlődött tehát nem veled van a probléma.

képes vagy teherbe esni és képes leszel kihordani és megszülni is

sajnálom ha ez történt veletek

2014. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában genetikai, vagy fejlődésbeli rendellenességek állnak amögött, hogy a baba nem fejlődött ki rendesen. Ez egy teljesen egészséges nőben is előfordulhat. Természetes szelekciónak hívják. Ha ez többször előfordul, egymás után, akkor már lehet az anyai test hibája is, de ezt sok vizsgálat kimutatja már. Hány sikertelen terhességed volt?
2014. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van egy gyerekem már,ez volt az első missed ab,tudom hogy másnak több is van és csak akkor kell elkezdeni aggódni ha 3 szor előfordul de már most bennem van a félelem hogy mégegyszer előfordulhat...
2014. nov. 23. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerek közt volt egy ilyen.

Nyitástól zárásig egyedül vittem a boltot hetekig, szabadnap nélkül, mert a kolléganőim balesetet szenvedtek. Ez három hét volt, napi 14 óra.

Észre se vettem, hogy kimaradt a havim.

Mikor csökkent a nyomás, akkor számolgattam, hogy három hete késik.

Pozitívat teszteltem, két nap múlva megjött.

Rohantunk a kórházba, még éppen megtalálták,de már szívhang nem volt. :(

Reggelre kiürült, műtét se kellett.

Én is sokat agyaltam, hogy én tehetek róla, a sok meló (fel is mondtam), de nem érdemes.

Ilyen esetben nincs se felelős, se semmi.

Ha a melóhelyi pörgés tovább tart egy héttel, észre se vettem volnq.

2014. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!