Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kapott valaki Ergam cseppeket...

Kapott valaki Ergam cseppeket elhúzódó vérzésre?

Figyelt kérdés
Májusban sajnos elvetéltem, műtétileg fejezték be a terhességet, azóta gyakorlatilag nincs ciklusom, össze vissza vérzek. A műtét után 1-2 nap pecsételésem volt, augusztus végén viszont nagyon véreztem, az orvosom írt fel Exacyl tablettát és Ergam cseppet. Akkor viszonylag hamar elmúlt a vérzés. De folyamatosan pecsételgetek, barnázok.Most megint voltam nála, ismét Ergam cseppeket írt fel az elhúzódó pecsételésre és vett a nyálkahártyából (ami meg van vastagodva) mintát. Ennek egy hét múlva lesz eredményed, de addig szétidegeskedem magam. :( Amióta szedem a cseppeket (szombat délután) a vérzés mintha erősödne, ez normális?
2014. dec. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ergam cseppet én szülés után kaptam méhösszehúzódásra.De,hogy elhúzódó vérzésre írják fel neked...valahogy nem értem!
2014. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvastagodott nyálkahártya.. és nem segít az ergam... akkor ebből kaparás lesz...

Én 7 hete szültem, másfél hete erős (konkrétan folyt belőlem) darabos vérzéssel mentünk az ügyeletre, uh-oztak, a nyálkahártyám nem volt vastag így csak ergam cseppet kaptam ami már estére hatott. Azt mondta az orvos hogy ha vastag lett volna a nyálkahártyám akkor azonnal vittek volna kaparásra.

2014. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szülés után kaptam Ergam cseppet. De anyukám szedte elhúzódó vérzés miatt (jó régi gyógyszer).
2014. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly januárban vetéltem el, sajnos műtét lett a vége! :( Nagyon hamar megjött, kórház után 2 nappal, tehát az itthoni lábadozásom második napján, amikor még tartott a műtét utáni vérzés is! Elmentem az orvosomhoz, mert nagyon erősen görcsöltem, megvizsgált hasi uh-val, majd ő mondta, hogy ez már a havim! A görcsök nálam normálisak, mivel mindig erősek voltak, minden hónapban! Átlagban 7-8 napot vérzek, minden hónapban, szóval nekem ez is normális!

Viszont a műtét utáni havim, az 2 hétig tartott, sok volt, így elmentem ismét az orvosomhoz, szintén hasi uh-val megvizsgált, majd felírta az Ergam cseppeket, azt mondta, ha továbbra is erős, akkor használjam! Nem kellett használnom, mert utána kb. 2 nap múlva elmúlt, mintha elvágták volna! Szerencsére azóta visszaállt, igaz, az idén áprilisban történt szülésem kicsit ismét felforgatta, de már ezen is túl vagyok, most olyan, mint mindig!

2014. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!