Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan dolgozzam fel? Elveszte...

Hogyan dolgozzam fel? Elvesztettem a kisbabát!

Figyelt kérdés
2.év sikertelenség,nov. elején meddőségi központ,nov végén halvány pozi tesztek,6.hetesen spontán abortusszal elvesztettem a kisbabát tegnap,
2014. dec. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt!

Igazából ezt nem lehet feldolgozni majd csak a köv. terhességnél fog enyhülni.

Nekem 10 év alatt 8* voltam terhes ebből 7 spontán vetélés volt (7-8-9-10 héten) 2* volt művi befejezés. a 8. terhességem probléma mentes volt és most itt gagyorászik a 8,5 hónapos kisfiam.

Mára már eszembe se jut az a sok szörnyűség.(vetélések okait nem tudni)

Szóval sok sikert és kitartást kívánok neked!

Ja még annyi nekem nagyon sokat segített hogy kibeszéltem magamból mert szerintem totál bedepiztem volna!

2014. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia. Én november elején vesztettem el. A 7. héten még volt szivhang, aztán a 9. héten már nem. Nov.6-án volt missed ab műtétem. Mikor megtudtam h nincs már szivverése nagyon rossz volt, ilyen nagy fájdalmat talán még sosem éreztem életemben (ő lett volna a várva vár 1. gyermekünk). Nekem a műtét után fokozatosan job, és jobb lett (lelkileg). Szerintem az idő segit, bár teljesen sosem múlik el a fájdalom, mert még most is gyakran összeszorul a szivem. Gyakran azt kérdezen miért pont velem történt ez - a kórházban mondták h nehogy ezt higyjem, mert ez sajnos nagyon gyakori, azt mondta az orvos akinek 2-3 gyereke van, legalább egyszer átélte ezt. Most megpróbálok a jövőre koncentrálni, hiszem h sikerülni fog nekünk is, megpróbálok nem rágörcsölni az ujabb babaprojektre. Mivel jelenleg költözés előtt állunk, eddig lakást kerestünk legalább le tudtam magamat és a gondolataimat foglalni.

Szerintem keress te is valami tevékenységet, ami picit lefoglal.

2014. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Engem pont egy hete műtöttek, 8 hetesek voltunk, nem volt szívhang (még egyszer sem). Első babát vártuk, friss házasok vagyunk, nagy volt a boldogság, aztán egyik pillanatról a másikra elmúlt. Egyik nap jobb, másik nap rosszabb. Munka közben elvagyok, hazajövök, jó kedvem van, aztán estére ez elmúlik és jön a fájdalom (a lelki fájdalomhoz most még a testi is párosul). Nagyon vágyom egy újabb babára, de a terhességtől rettenetesen félek ezek után, pedig tudom, hogy csak az fogja enyhíteni a fájdalmam. Nagy ölelést küldök Neked, és hidd el, sajnos nagyon sokan vagyunk így ezzel. A jövőbe kell nézni és tovább lépni. Elfelejteni sosem fogod szerintem, de idővel múlik a fájdalom. Engem tudom, hogy ez a dolog megerősített lelkileg. Bár most még nagyon fáj. Hidd el, az idő segíteni fog.
2014. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :( Az idő majd segít, hidd el. Meg kell siratni, ki kell beszélni magadból a fájdalmat és szépen-lassan könnyebb lesz. 2-3 hónap múlva gondolom próbálkozhattok újra, igaz? Próbál előre nézni és bízni a következő terhességben, ahol már nem lesz gond.

Én a 22. hétben veszítettem el a kisbabánkat, aki már hetek óta mocorgott bent a szép, nagy pocakomban. Megszültem a halott kislányunkat, pedig még itt kellene lennie a hasamban és nagyokat rúgnia (januárra vártuk). De Ő már nem lehet velünk, az életünk pedig visszaállt a régi kerékvágásba...

2014. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!