Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könny17 kérdése:

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de elvesztettem önmagam. Hogy dolgozzam fel a dolgokat, az érzéseim?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok. És nagyon sok u.n pofont kaptam a másik nemtől, a lényeg az, hogy ahány szerelem annyi kosár, szóval párkapcsolatom nem volt úgy még, max félnapos, de akkor is csak puszi meg ism volt. Szóval kicsit besokalltam ezekkel a dolgokkal, megítélnek a külsőm miatt. És nem tudnak szeretni a nők, még a lány barátok sem igazán. Már egyáltalán nem vágyom a szerelemre, ironikus az élet velem, amire a legjobban vágytam, attól félek most. Már csak szeretetre vágyom, és nem szerelemre, jó oké néha elkalandozom, hogy milyen lenne XY-nal egy szenvedélyes szerelem, de csak ábránd, ma már csak annak is örülnék, ha egy kedves lány ismerősöm kedvelne annyira, hogy megöleljen, és azt mondja szeret! Hogy ne érezzem magam mégse olyan egyedül magam. (Ilyenkor szorítja a mellkasom valami, meg mint ha marcangolnák a lelkem. Mint valami pánik roham lenne.) Jó lenne, ha lennének körülöttem olyan lányok akik szeretnek! Rá szoktam írni lányokra a suliban, hogy nincs-e kedvük beszélni, de sokszor le****nak. Nem tudom mit tehetnék fogalmam sincs, olyan remény vesztett vagyok.

2013. nov. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Fú.. nem is tudom hogy mondjam.

Tudod én elhiszem, hogy sokszor megbántottak, sokszor kicsesztek veled meg tényleg le se szarnak. Át érzem a helyzetet hisz velem is ez ment nagyon sokáig, viszont én lány vagyok. Viszont talán bele kéne gondolnod abba, hogy lehet, hogy van egy aprócska dolog amit nem vettél észre magadon, amin talán meg kéne próbálni változtatni. Nekem is volt és tényleg annyira apró, hogy észre sem vettem volna ha nem történik egy-két dolog.


Mégis hogy dolgozd fel? Élj, élj, élj. Örülj olyan apró dolgoknak amik csak egy pillanatra is képesek elfeledtetni veled az élet bántalmait. Miután rájössz, mennyi ilyen dolog van, sokkal szebbnek fogod látni az életedet. Persze most azt gondolod, hogy ó dehogy... Én is ezt mondtam, de ma már egy fokkal minden könnyebb. :)

2013. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom, jó lenne a "problémát" megtalálni magamon, am próbálok szép dolgokat észre venni, de ha észre is veszem gyorsan elmúlik :/
2013. nov. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kell minél többet :) Menni fog. Vagy tudod mit?

Fogj egy jó könyvet, zenét, filmet.. akármi ami boldoggá tesz és add magadat.

2013. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én mindig önmagamat adom :) Kicsit bolondos srác vagyok, szeretek elmélyülni a filmekben, a zenékben, például a zenében annyira elszeretek merülni, hogy akár hol vagyok átadom magam neki teljesen magamban énekelek, azaz tátogok, és csak élvezem a zenét, vagy azzal dühöngök kicsit :) De sajnos ez a magány dolog nem akar elhagyni, sehogy... :/
2013. nov. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!