Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem egy tárgyat és...

Elvesztettem egy tárgyat és nehezen dolgozom fel. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Anyagilag pótolható (max 20 ezer forint) de képtelen vagyok elfogadni hogy elhagytam egy számomra fontos és viszonylag drága tárgyat. Soha nem hagyok el semmit. Nem tudom megérdemlem e hogy újat vásároljak. Sokat sírok.

Nagyon szerencsétlen volt az egész ahogy eltűnt.

Tudom hogy hülyeség ez a nyavajgás de jól esne ha ész érveket hallanék. Köszönöm.


2013. aug. 24. 15:22
 1/3 anonim válasza:
Sose legyen nagyobb gondod az életben:)
2013. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom. Sajnos csak annyit tudsz tenni h beletörődsz.
2013. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ellopták a bringámat, amit nagyon szerettem. Én is teljesen letargiába estem, fél évig nem is vettem másikat, jártam gyalog. Utólag tényleg hülyén hangzik, de akkor nagyon szomorú voltam, a 14. szülinapomra kaptam, életem első felnőtt bringája, és a 24. szülinapom előtt tűnt el egy héttel... Persze, pótolható, "csak egy 10 éves bringa", de napi szinten használtam, vigyáztam rá, hozzám nőtt. Sajnos ez van. Esetleg hátha előkerül, egyik ismerősöm a vadonatúj okos telefonját hagyta el, megosztotta FB-on és visszakapta. Igaz, hogy már bütyköltek rajta és a sim nem volt meg, ráadásul 10 e Ft-ot is fizetett érte, de meglett néhány napon belül.
2013. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!