Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetesen ezek vetélésre utalnak?

6 hetesen ezek vetélésre utalnak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este véreztem, darabosat, de nem sokat mennyiségileg. Később a kádban is láttam darabokat, szürkéset, alvadtvért, barnásat. Azóta vérzés nincs, csak valami nagyon világos, de nem feher, olyan barnás inkább.

Aznap nem tudtam enni, étvágyam azóta sincs, de előjött a hányiner ami a vérzés előtt nem volt, de most erős. Éreztem a derekamat, a combomat is mint mensikor, de ezt sem sokáig. A mellem napokkal ezelőtt kevésbé fájt, mint addig. Most is fáj, de sokkal kevésbé. Mit gondoltok?



2014. dec. 30. 08:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Minden jóindulatú válaszoló, kicsit tekintsetek magatokba.


Voltam orvosnál, semmi baja.

2015. jan. 2. 17:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó hír! Kérlek, írd meg, mit mondtak, mitől véreztél, főleg darabosat, mert érdekelne.
2015. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudta megmondani az orvos, de a méhszájam is zárva. Pihenjek, azt mondta :)
2015. jan. 3. 18:48
 14/14 Inciilona válasza:
Én mar egy kis rózsaszín láttán is szaladtam orvoshoz te nem is akartad a babat
2015. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!