Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen enyhe barnázás,...

7 hetesen enyhe barnázás, semmi görcsölés. Másnál is volt ilyen? Utalhat hormonproblémára, vagy esetleges vetélésre?

Figyelt kérdés
Felhívtam a dokimat,azt mondta hogy feküdjek,és Magne B6(eddig is szedtem).Ha véreznék,és görcsölnék,akkor irány hozzá.Holnap pedig uh.
2008. dec. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt minimális barnázás, írt fel Utrogestant a doki, holnap bizti Nekeg is ír! Addig is pihenj!

Boldog babavárást:37 hetes kismama

2008. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Használom :( igaz,napi 1x.Lehet nem is kellene,vagy kicsi az adag?
2008. dec. 2. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni. Látszik, hogy gondos a dokid, hogy holnapra behívott uh-ra. Nekem 9 hetesen volt két napig pici barnázás. De alig látható volt, csak a fehér színű bugyin látszódott, ha erősen néztem, hogy barnás. Nem egészen egy hétre rá már a műtőasztalon feküdtem, megindult vetélés miatt. Aznap reggel kezdtem el vérezni és görcsölni, este már műtöttek is. Lehet, hogy kapsz terhességmegtartó gyógyszert. nekem is írtak fel, de már nem volt időm kiváltani.
2008. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos utalhat vetélésre nekem is volt így,orvosi vizsgálat,UH ami következett.Magzatvíz vizsgálatot csináltak,ahol mindent rendbe volt így majdnem az egész terhesség idejét végig kellett feküdnöm és időközben összevarták a méhszájat is.De megérte mert van egy gyönyörű kisfiam.
2008. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most mondjam azt,hogy rutinos vagyok vetélésben?3x volt,de mindegyik még a 3-4 héten.Még szerencse,hogy mellette azért megmaradt két manó :)))
2008. dec. 2. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kapni fogsz magzat megtarto gyogyszert.Én kaptam Duphastont ennél a tünetnél.Ez volt az egyetlen egy tünetem és késöbb elhalt a magzat.De ha már volt vetélésed,már gyogyszerrel kellett volna kezdeni,mint például az elöbb emlitett Duphastonnal.
2008. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Támogatom a legutolsó válaszolót. Szerintem is gyógyszert kellett volna már kapnod, ha ilyen sok vetélésed volt. Legalábbis nekem azt mondta a dokim, hogy vetélésem utáni következő terhességnél, azonnal felírja. Nekem is eddig két gyermekem van a 3 terhességemből.
2008. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia én sem tudok jot irni mert én is 7 hetes voltam mikor jött a barnázás és csak 10 hetesen derült ki hogy elhalt a magzat azért sok sikert és szurkolok neked
2008. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kaptam gyógyszert,már rögtön akkor,amikor kiderült a pozitív teszt.Utrogestant használok hüvelybe napi 1x.Lehet kevés az adag?Mást nagyon nem lehet,mert anno a fogamzásgátlótól volt májgyulladásom,és ha nem muszáj nem terhelem a májam.

Sebaj,majd ma minden kiderül,azért köszönöm a biztatást!

Szép napot mkinek!

2008. dec. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!