Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van közöttetek valaki, aki a...

Van közöttetek valaki, aki a terhesség legelején elvetélt és utána egészséges babát hozott a világra?

Figyelt kérdés

Én december 31.kén voltam 4+6 napos, amikor elkezdtem vérezni és elvetéltem. Rá 2 napra már szinte teljesen kirütült a HCG a szervezetemből.

Van abban valami különbség, hogy ilyen korán és nem később következett be a legrosszabb? Mindenhol 6,7,8 hetes vetélésről ovasok, de ilyen korairól nem igazán.

Szerintetek van esélyem, hogy a következő terhességem probléma mentes legyen. 1. baba lenne és annyira félek, hogy valami baj van velem és újra megismétlődik :( Jól esne egy kis biztatás.



2015. jan. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 5 hetesen volt vetélésem, bár nekem negyedik baba lett volna. Lehet babád, ne aggódj. Sok sikert, mielőbbi egészséges csöppséget :)
2015. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nem tudnak a korai vetélésükről,nem csinálnak tesztet,csak azt veszik észre,hogy késik és erősebb a vérzés az átlagnál. Én 6 hetesen elvetéltem,majd született egy egészséges kislányom,semmi gond nem volt a terhességgel.
2015. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2013 màjusban volt egy vetélésem kb. 6 hetesen. Nekem is első baba lett volna. 2014 februàrban pedig megszületett a kisfiam. Teljesen egészségesen:) nincs veled semmi gond! Ne agyalj ezen ,csak magadnak àrtasz ezzel! Tapasztalatból mondom! Remélem tudtam segíteni!
2015. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, olyan jo pozitiv beszamolokat olvasni! Aranyosak vagytok, hogy megosztottatok velem :)
2015. jan. 7. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a két gyerkőc közt volt egy vetélésem, de őszintén szólva, nem tudom mennyi idős. Hajtás volt a munkahelyemen és a menzesz volt az utolsó. Mikor észbe kaptam még aznap csináltam egy tesztet.

Két nap múlva mentem dokihoz és aznap reggel vértócsában ébredtem.

Futottam a dokihoz, de már nem talált semmit, pedig a teszt nála is pozitív lett.

2015. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem volt 10 év alatt 7 vetélésem (egészségesek vagyunk. okokat nem tudni.) 5,6,7,11 hetesen.

tavaly márciusban viszont szültem, teljesen egészséges kisfiút.A terhességem probléma mentes volt leszámítva a rosszulléteket. meg annyi h. nem tudtam tágulni ezért sürgősségi császárom volt de ennyi!

Sok sikert neked!

2015. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bella 86 válasza:

Szia!

Nekem 12 hetes korban,volt egy vetélésem :(

Azóta megszületett a második babám, aki már 6 hónapos , egészséges és életvidám kislány!!

2015. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!