Lehetett vetélés?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, tegnap pisiléskor észrevettem a wc-ben egy dió nagyságú barnás homogén vérgubót, utána pár óráig még volt barnás pecsételgetésem. Fájdalom nem kísérte. Két hete volt nagyobb mennyiségű vérzésem, erre kaptam akkor Utrogestan hüvelygolyót. Ultrahangon rendben volt az embrió, szívhangot is hallottunk.

Legközelebb két hét múlva kell mennem kontrollra. Érdemes ezzel most orvoshoz fordulnom? Ilyen lehet egy vetélés vagy az egyértelműbb, nagyobb vérzéssel, görcsökkel jár?

Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum telefonálj dokidnak, a vérzés sose jó.
2015. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes no nem verezhet!!!!! azonnal orvoshoz, vagy valts orvost!!!
2015. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba és ha megvan a vérgubó akkor vidd magaddal.
2015. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most gusztustalan lesz amit irok, de amikor elvetéltem làttam az embriót, szürke szinű kis csomó volt,amit vèr előzött ès kisèrt. Pont előtte tussoltam, kàdból szàlltam ki,mikor elöntött a vèr, földön maradtak a nyomok :(
2015. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hülyeséget írtam, a petezsàkot làttam tàvozni
2015. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!