Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem? Vagy nemis voltam...

Elvetéltem? Vagy nemis voltam terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal múlthét hétfőn szeretkeztünk, megszakítással (erről annyit lehet tudni, hogy időbe kivette és előtte nem egyszer pisilt, ezáltal a hímvesszőből kiürítette a maradt spermát, és csak utána szeretkeztünk. De mint mondtam nem élvezett belém) ma reggel pedig napra pontosan megjött a meszeszem, de olyan erős görcsökkel hogy 3 gyógyszetől se szűnt a fájdalom, eddig pedig egy mestruáció se fájt soha. A vérem pedig eléggé darabokkal jön, ilyen plazma féle állagú darabok. Akkor most elvetéltem, vagy nemis voltam terhes csak megjött a menszeszem? Lehetek még terhes attól az alkalomtól ha azóta nem szeretkeztünk és nemis tervezzük egy kis időre?? (megjegyzésként, nehogy valaki félre értsen, nem vetélni akartam)

2015. febr. 18. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

tudnám minek szexel az, aki amenzesszel sincs tisztában


ha 2 napja szexeltél, akkor még akkor se lennél terhes, ha véletlenül azonnal megtermékenyül volna egy petesejted, mivel terhes akkor vagy, ha beágyazódás is van, ez akár 8-10 nappal a szex után is lehet


a menstruáció meg méhnyálkahártya leválása, vagyis a darabok nem a véred volt

2015. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ottvan hogy múlthét hétfő! És rendesen vér jön csak mellé darabosan.
2015. febr. 18. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a darabos vérzést nagy bajokat is jelenthet..nézz utána


amúgy meg lehetsz terhes nyugi, hacsak ne adj isten nem vagy miómás, vagy akármi

2015. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor arra ne adjak hogy sokan írták ha megjött akkor már nem lehetek terhes, meg ha megszakította időbe és nagyon kevés esély van arra hogy az előváladék spermát tartalmaz akkor nem eshetek teherbe?
2015. febr. 18. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
itt szerintem nem terhességről van szó, hanem cisztáról, vagy ilyesmi
2015. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, szinte 0 az esély arra hogy spermát tartalmazott az előváladéka, vagyis legalábbis élőt nem.

Akkor szerinted nem vagyok terhes , nemis voltam, és ettől az alkalomtól nem is leszek??

2015. febr. 18. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
pontosan
2015. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kislány, te kevesebbet tudsz, mint egy 6.-os, aki tegnap lett felvilágosítva.....nektek nem szexelni kell, hanem tanulni, de jó sokat!


A menstruációd előtt 9 nappal szexeltél, a menstruációd meg megjött rendesen. Mi a probléma? Nem vagy terhes.

A darabokra meg nehogy már azt hidd, h az a baba, egy pár napos embrió még csak 2mm.

A darabok a véredben a leváló méhnyálkahártyád, ez normális.

Attól az alkalomtól már nem lehetsz terhes, hiszen megjött, új ciklus indult, minden újrakezdődött a testedben. A méhnyálkahártyád levált és kiürült, most majd újranő és pár nap után megvastagszik, közben megérik egy új petesejted és megtermékenyíthetővé válik a ciklusod közepe tájára.

2015. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy nem sok mindent tudok, de csak azért mert eddig nem igazán foglalkoztatott a téma. De köszönöm válaszod, ezzel is okosabb lettem :)
2015. febr. 19. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomag óvszer olcsóbb ám, mint egy abortusz. ;)
2015. febr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!