Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan zajlik a vetélés,...

Hogyan zajlik a vetélés, mennyi ideig kell benn maradni a kórházban ez esetben? Mi történik ilyenkor? Hogyan zajlik? .

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Vetéléskor kb reggel kikaparnak, este mehetsz haza.
2015. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magától kiürül (ultrahanggal nézik), akkor hazaengednek, ha nem, akkor este kapsz egy tágítót, és másnap délelőtt megcsinálják a kaparást. Utána még pár óráig feküdnöd kell, nézik, hogy mennyire vérzel, majd hazaengednek.
2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shirayuuki válasza:
A vetélésnél hirtelen bevérzel. Ha megvizsgált a doki és azt mondja, hogy magától kiürül, akkor hazaengednek, de ez a ritka. Általában műtét kell. Előkészítenek, elvégeznek rajtad egy egészségügyi beavatkozást. A műtét után 4 órát kell bent feküdnöd és mehetsz is haza. Nem kell egy napot sem bent maradnod.
2015. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem február elején volt vetélésem, elvileg 6 hetes voltam, de előtte egy héttel semmit sem láttak uh-n,barnáztam, aztán csak egyik nap elkezdtem vérezni, görcsöltem, ügyeletre mentem és bent tartottak 3 napig megfigyelésen, vérvétel uh volt minden nap, csak véreztem, más tünetem nem volt, nem kellett kaparni, magától kiürült. Kb 6-7 napig tartott a vérzés, utána mentem vissza ellenőrzésre, mindent normálisnak talált a doki. Kitartást!
2015. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem szültél,két napig bent leszel.Első nap felteszik a lamináriát és másnap lesz a műtét.
2015. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shirayuuki válasza:
Nekem sem volt még babám, mikor elvetéltem, mégsem kellett bent maradni, csupán négy órát megfigyelésen a műtét után és kész. Sokkal jobb így, mert a családdal jobb feldolgozni (a férjeddel), mint bent őrlődni egyedül idegenek között.
2015. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!