Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fél éve vetéltem el még...

Fél éve vetéltem el még mindig nem estem teherbe? . Nagyon agodok. Már 4 hónapja probálkozom az orvos azt mondta lehet gyerekem. Akkor mért nem jön össze?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt a 4 hónapot úgy írod, mintha 4 év lenne. Mi lenne ha nyugton maradnál és nem stresszelnél rá?
2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
Istenem.. a szívem szakad meg ilyenkor. Mi lassan 3 éve próbálkozunk hiába. Sajnos egyre többen panaszkodnak rá, hogy éveken át próbálkoznak és hiába.... De ne add fel. Azt nem mondom, hogy ne görcsölj rá, mert nekem is mindenki ezt mondja és feláll a hátamon a szőr tőle, mert azt senki nem mondja, hogy hogyan csináljam. Mikor egy nő gyereket akar, akkor azt foggal körömmel akarja és nem csak néha, hanem állandóan. Sok sikert!!
2015. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógynövény könyvben olvastam (aztán a neten is, keress ra), h ilyenkor hasznos lehet a baratcserje. Kapszulában lehet kapni, en is most rendeltem. Ezen kívül cickafark, fagyöngy és palástfű teát fogok inni, ezek erősítik a méhet es segítik a megtermékenyítést - Maria Treben könyve szerint. Próba szerencse :) sok sikert! Zsófi
2015. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én januárba vetéltem el, és ez a 4. hónapunk,mert 2 hónapot ki kellett hagynunk, hogy erősödjön a méhem és visszaálljon minden! Még mindig semmi :( ! Ha megjön sírok, aztán megrázom magam és próbálok a dolog pozitív oldala felől közelíteni.. addig lehetünk önzőek és minden szabad percünket egymással tölthetjük! Nem könnyű.. de muszáj, különben belebolondulsz :( !
2015. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!