Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek voltak vetélés utáni...

Nektek voltak vetélés utáni terhességi tünetek? 03. 01-én vetéltem el 22 hetesen ma megjött a tejem, pedig szedtem a bromocriptin-t 10 napig, ahogy az orvos utasított. Tegnap hánytam is, szédültem, ma ismét és megjött a tejem.

Figyelt kérdés
Kerestem a védőnőt,de pont nem ér rá, az orvoshoz csütörtökön megyek. De addig is érdekelne van e, volt e hasonló helyzetbe valaki és neki mit tanácsoltak.

2015. márc. 16. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt tejem 24. hét után, szedtem a gyógyszert, de kb egy hónap volt, mire teljesen elállt, szépen fokozatosan. Viszont nem voltam tőle rosszul egyáltalán. Szerintem ha még rosszul leszel, keresd fel a házi orvost. Mellékhatásoknál ez fel van sorolva? Mert ha igen, akkor lehet, hogy abba kéne hagyni a szedést.
2015. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszert már nem szedem 6 napja, nem lehet a mellékhatása.
2015. márc. 16. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
A bromot folyamatosan kell szedni ilyenkor.
2015. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Megkérdezhetem milyen okokból van 22 hetesen vagy 24 hetesen vetélés?

Azt olvastam ilyenkor már nagyon ritka.

Nekem már van egy kislányom, amikor terhes voltam vele eszembe sem jutott, h elvetélhetek.

Most a betöltött 9. hét előtt missed ab lett...

2015. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem beindult a szülés, és nem tudták leállítani, de a leletekből bár nem vagyok orvos azt vettem ki, hogy a placentával volt gond. (Részein elhalt, bevérzett, kissé deformált volt)

Az orvos azt mondta előfordul, sajnos.

2015. ápr. 8. 07:35
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nekem is beindult fájásokkal, után annyit mondtak az orvosok, hogy gyenge a méhszájam, és nem tartott tovább. Nem volt semmi más probléma.

Igazság szerint rengeteg dolog okozhatja.

Fertőzés is például, vagy ha nem egészséges a magzat.

De tényleg nagyon ritka. Ugyanakkor pedig megelőzni nem nagyon lehet, de azért ha az alapvető dolgokat betartod, akkor azzal kizársz nagyon sok veszélyt.

2015. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héten kellett megszülnöm a kislányomat. Március 15.-én. Én is szedtem a bromocriptint 10 napig, de tegnap reggelre nekem is megjött a tejem. Most jegeléssel próbálkozom, mert nem szeretnék gyógyszert szedni.
2016. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!