Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit lehet csinálni, ha nem...

Mit lehet csinálni, ha nem életképes a baba? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vehetek meleg fürdőt? Lehetünk együtt a párommal?


A hcg vérvétel alapján nem él a baba. (2900-ról 2500-ra csökkent a hcg szintem 2 nap alatt) A keddi uh-on csak gestatios gyűrűt látott az orvos. 6 hetes vagyok menstruáció szerint. Kedden kell visszamennem az orvoshoz.



2015. jún. 5. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de a víz levert a 'nem èletképes a baba' 'nem él a baba' kifejezésektől. Neked is könnyebb feldolgozni, ha tudod nem babáról beszélünk 6 hetes terhesen hanem embrióról egy picike sejtcsomóról (ahol még szívcső pulzálás sincs ált.). Sajnos a természet tette a dolgát :( BABÁD pedig lesz majd szép, egészséges.
2015. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10-es: volt 2004-ben egy mola terhességem.

Tavaly pedig a mostani párommal egy másik vetélés, aminek nem tudják az okát és most ez az idei. Szorgalmazni fogom az orvosomnál, akit most találtam, hogy vizsgáljuk ki az okait.


11-es: tudom, hogy nem baba, hiszen az uh-on még csak gestatios gyűrűt láttak, még petezsák sem volt.

2015. jún. 6. 15:53
 13/13 anonim ***** válasza:
3vetélésem történt 2.után mondták az orvosok a 3.vetélés után kutakodnak.Sajnos megtörtént a 3vetélés most azt közölték hogy a 4.után. Rácsaptunk az asztalra nagyon sok viszgálat vérvétel de minden oké.nem kívánnám magaunknak de lagalább találnák meg mi lehet a probléma.
2015. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!