Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit jelent ez a szövettani...

Mit jelent ez a szövettani eredmény?

Figyelt kérdés

Eredmeny:

Inditasi adatok:

6x3cm esvéralvadékkal borított felszínű tömlős jellegű szürkés-fehér szövet.

2 részlet,1blokk


Mikroszkóposan:

Residuum post abortum.


Eredmény diagnózis:

Missed abortion



Aki tud az kérem segítsen...mert nem értem :(


2015. júl. 6. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Esküszöm nem értem, hogy az ilyen kérdéseket miért nem az orvosnak teszi fel valaki?????
2015. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Azt jelenti, hogy vetelesed van, de menned kell majd műszeres befejezésre, ez egy 15-20 perces műtét! Sajnalom, nekem is 2 napja volt a műtétem, nyugodtan kérdezz ha tudni szeretnel valamit, eleg friss még a dolog! Egyebkent nem tájékoztatott az orvos hogy nem értetted mi áll a lapon? :(
2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megműtottek tobb mint 1 hónapja,ez a mutet utani szovettan eredmenye
2015. júl. 6. 15:04
 4/6 anonim válasza:
Jaj bocsánat, akkor nem tudom sajnos, ne haragudj :(
2015. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gyakorlatilag, amit eddig nem tudtál. A Residuum post abortum az kb abortusz utáni maradvány (gondolom egy megkezdődött vetélés műszeres befejezése volt)
2015. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint az általam eddig látott szövettani eredmények, ezen sincs semmi használható vagy amit eddig ne tudtunk volna. Gondolom, Te is az okát firtatnád. Na, az nagyon ritkán szokott lenni.
2015. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!