Akik elvetéltek (? )

Figyelt kérdés
Nektek hogyan történt? Volt valami előjel? Volt valami dolog ami közre játszott? Mennyi idős terhesek voltatok? Hogyan dolgoztátok fel?
2015. aug. 20. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6hetes terhes voltam, már egy hete fájt a fejem, majd egyik nap elmúlt, másnap reggel felkeltem ,elmentem pisilni és amikor megtöröltem magam akkor láttam ,hogy vérzek. Azonnal mentem orvoshoz,de már hiába. Azóta van egy 4éves lányom,de még mindig eszembe szokott jutni.
2015. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
5 hetesen veteltem el. Eloszor csak barnaztam majd naprol napra kicsit tobbet. Egyik reggel elenk piros verzesem volt es 1 hetig tartott, majd sotetebb surubb verzes jott fajdalommal es 3 nap utan tavozott belolem a baba lattam sajnos a wcben...utana meg 1 napig gyengebb sotetebb verzes de mar fajdalom nelkul. A tesztem csak ezutan kezdet nagyon lassan halvanyulni. Nehez volt lelkileg de elfogadtam, hogy valami oka volt ennek.
2015. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

9 hetesen...annyi előjele volt,hogy mielőtt kiderült az elhalás, kb 2 nappal előtte elkezdett fájni nagyon a derekam. se vérzés,se görcs, se semmi más előjele nem volt.

szövettan negatívan jött vissza.hormonjaim kiváló eredményt mutattak.véralvadás is rendben.

2015. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-esnek!! Mit láttál a wc-be?
2015. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy volt -e hányingeretek a terhesség alatt, mielőtt elvetéltetek. Főként azoktól kérdezném akik 6 hetesnél idősebben vetéltek el.
2015. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó!Engem 10 hetesen műtöttek, előtte 1 héttel már tudtam, h nincs szívhang. De az utolsó héten is folyamatos volt a hányinger-hányás, még a kórházban is első nap.
2015. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Köszönöm a választ. Nekem egyáltalán nem volt hányingerem és azt gondoltam az is egy jel, hogy nem egészséges. De persze vannak kivételek.
2015. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7+4 naposan mutotek, elott heten hanytam, pedig nem vagyok hanyos, hanyinger is vegig megvolt...
2015. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt hányingerem, a másik két babánál a 7ik héten kezdődött a hányinger.
2015. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2-es mi lattal a wcben?! A babat?! (Magzatot)?!?!?
2015. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!