Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Budapesten endokrinológus...

Budapesten endokrinológus nőgyógyászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Két 8. heti miss abom volt, a nőgyógyászom tovább nem tud velem foglalkozni, azt mondta keressek endokrinológus nőgyógyászt, ő tud majd segíteni... azt se tudom merre induljak el ... magas a cukrom, inzulinrezisztenciára illetve véralvadásra gyanakszik...

#inzulinrezisztenciát
2015. aug. 25. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
MensMentis! Sehová máshová nem mennék Budapesten. Endokrinológia, aztán utána nőgyógyászat. Ők együtt dolgoznak, egyformán gondolkodnak, emberileg és szakmailag is kiemelkedően jó hely.
2015. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem neten h tudok időpontot kérni illetve hogy is működik... esetleg a nőgyógyászati leletek mellett mit érdemes vinni? Egy hónapos vérvételi papírom van, cukor 0 perces 6,7 120 perces 9,1 TSH 3,7, vas 4, véralvadás is alatta volt...
2015. aug. 25. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első beszélgetés kb. fél órás. Vigyél magaddal minden eddigi leletet, zárót, mert itt végig is fogják olvasni. El is beszélgetnek veled, hogy milyen tüneteket tapasztalsz, és részletes családi anamnézist is vesznek fel. Döbbenten jöttem ki az első beszélgetés után, hogy végre valaki tényleg elolvasta amit vittem, tényleg odafigyelt arra, amit mondtam, stb. Kevés ilyen tapasztalata van az embernek, főleg ilyen összetett problémák kezelése esetén. Mindenki a maga területét szajkózza. Én itt kaptam tanácsot minden gondomra, testire és lelkire egyaránt.
2015. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, itt nézem neten most, hogy nőgyógyászatra vagy belgyógyászatra kell bejelentkezni először?
2015. aug. 25. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a tipp az IR, cukor és véralvadás első körben, akkor én először endokrinológiára mennék, ott ha szükséges, kérnek még kivizsgálást, és a vége lenne a nődoki. Ő sokat nem tehet uh-n és vizsgálaton túl. A gyógyszert nem ő fogja felírni, a kezelést is endokrinológus végzi.
2015. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen ezek tippek csak egyenlőre, mindig ugyan abban az időben ugyan úgy következik be az .. értem diabet. re kaptam időpontot endrora holnap tudok kérni, a véralvadást október végén nézik meg a honvédba ... Most hívtam az MMnt, dr Takács Zoltánt mondták de nincs időpont majd talán jövőhéten .. nem igen tudják merre induljak egyenlőre jövőhétbe maradtam velünk, közben 5 hetet csinálom a 160g diétát plusz minden nap futok 30 percet eddig 7 kg minusz .. nem tudom jó e .. a nődoki aki elküldött ő mondta hogy kezdjem ezzel addig is ..
2015. aug. 25. 12:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy voltam a baba tervezés előtt is vérvételen, ott is hasonló eredményeim volt, de akkor a házi orvos, nődoki is azt mondta semmi akadálya a babának.. egyik terhesség 1 hónap a másik 5 hónap után lett pozitiv a teszt. (az 5 hónapból a 3 hónap a mütét utáni várakozás) nem igazán értettem hogy egy év kb még okés volt most meg csak ezek lehetnek a bajok...
2015. aug. 25. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Endora jelentkezz be, es az elso konzira csak telefonon lehet, minden honap 10.-en 10 oratol osztjak a 2 honappal kesobb esedekes idopontokat (igen sajnos sokat kell varni, a fel orszag oda jar, de ha megnezed mennyi idot vesztegetnel el mashol ez sztem csekelyseg!!!!). Azert endora, mert a cukrodrol ordit az IR, sot ez inkabb mar csokkent glukoztolerancia (igt) ami kb mar cukorbetegseg!!!! Es a tsh-d is nagyon nagyon magas. Ha ezeket rendbe rakjak gyogyszerrel, illetve te hozzateszed a kotelezo nagyon szigoru ch dietat es a heti 3-4*1 ora mozgast, akkor megmaradhat a baba!!!!
2015. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi az infot,bejelentkezem 10e korul.Igen sejtettem,h inkabb itt a cukor a baj de hiaba mondtam csak nyugtatgattak a hazi doki,nodoki ugy konyorogtem ki a terhelest is h neten olvastam h ez a baj...remelem tudnak segiteni es lehet babank...amit magamtol tudok az etrendrol,szamolom csinalom,sutom magam a kenyeret,de atterek a het 3-4 alkalmas 1oras sportra!koszonom a segitseget!
2015. aug. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!