Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Suliba járok és a korházba...

Suliba járok és a korházba tettek gyakszira az újszülött osztalyra, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

19éves vagyok

A 8.hétben elvesztettem a babám :(

Missed ab mutet lett a vége

Azota se terhest,se csecsemore nem vagyok képes ranezni :(

Mindez alig tortent 3 hónapja

Én nem vagyok erre képes. Csak az én babám jut róluk eszembe és elkap a sírás :(

És ezen kivul meg 4 osztalyra tettek. Mindegyiken 48 órát el kell tolteni :(


2015. szept. 4. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

semmi nincs véletlen.

talán ez pont esély az élettől, hogy megmutasd valóban fel tudsz nőni a feladathoz..

2015. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy pont ez kell ahhoz, hogy túltedd magad a dolgokon. Előbb-utóbb amúgy is odakerülnél. Így legalább túl leszel rajta előbb. Van amikor a pszichológusok is a sokkterápiát alkalmazzák. Nézd a jó oldalát is!
2015. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Hatha jobb lesz

De ez most meg mindig "fájóseb a szívemen" :(

2015. szept. 4. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor a foiskolara jartam, nogyogyaszat gyakorlaton voltunk, es az egyik nap abortuszokat kellett nezni. A baratnomnek epp elotte volt, igy nem tudott bejonni. Megbeszelte s tanarral, es nashova ment. Probald meg e is!
2015. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Megpróbálom. De nemhiszem,hogy hasznos lesz,mert kotelezo azon az osztalyon is a 48 ora...es nemhiszem hogy helyettesíthető lenne egy masik osztalyal :(

2015. szept. 4. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kibirod, 48 ora nem a vilagvege, vagy oszenten elmondod az illetekesnek miert nem szeretnel ott gyakon lenni.
2015. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!