Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki ánizsteát újszülött...

Ad valaki ánizsteát újszülött babájának székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam a neten, hogy ez már akár 2-3 hetes kortól is adható kis kanálnyi mennyiségben.
2009. júl. 26. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább kamillát adj neki ha már nagyon muszáj. Az is kérdés anyatejes vagy tápszeres és hogy mióta nincs széklete. Anyatejes babáknál normális ha akár 10napig sincs széklet az 5.hét után,ha nem bántja a pocakját. Az első hetekben szinte minden pici,minden etetésnél rak valamit a pelusba.
2009. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tápszert és anyatejet vegyesen kap, 2.5 hetes
2009. júl. 26. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta nem volt széklete? Esetleg hőmérőzd meg, de tényleg ha csak nagyon muszáj.
2009. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma a 2. nap. És meghőmérőztem kb. 2 percig és nem kakilt!!
2009. júl. 26. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2nap teljesen normális széklet nélkül.Ha hőmérőzéssel nem jött akkor ne erőltesd.
2009. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én adtam neki asszem 3 hetes volt. Úgy írták hogy fél kávéskanálnyi ánizst kell rakni 2 dl vízbe. Egy decit kapott ő - egész nap kortyolgatta -, 1 dl-t meg megittam én, hogy legyen a tejciben. Hatott.
2009. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csajok, ez csúcsszuper szer!!!! 3 pelenka tele kakival, mindenféle erőlködés és hasfájás nélkül!! :))
2009. júl. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!