Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szept.3-án meg kellett szülnöm...

Piroska és a farkas kérdése:

Szept.3-án meg kellett szülnöm a nagyon beteg kis magzatunkat,14+4 hetesen. Normális, h még tart a vérzés?

Figyelt kérdés
nem sok, kevesebb mint a menstruácios vérzés, de nem tudom, meddig normális.
2015. szept. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális. A méhed teljesen úgy viselkedik mint mikor szülték. 6 hét gyerekágyi vérzés és folyás várható. Tehát még bőven a normális tartományban vagy.


Kitartás. Lelkileg is.

2015. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kislányommal anno szinte napra pontosan 6 hétig véreztem, sokkal bővebben, de most úgy tudtam, csak max egy bő hétig lenne szabad. A méhlepényt ki kellett kaparni, és az az aggodalmam, hogy esetleg ha tovább tart a vérzés akkor az arra utalhat, h a kaparásnál nem csináltak valamit jol.
2015. szept. 12. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hét, nem 1 hét. Még egy abortusz esetében is 6 hét.
2015. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnalom :(


6 het ilyenkor is.

2015. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos az utolso napomon / 4 napig voltam bent/ azt mondta, 1 honap múlva fogok menstruálni. Nem tusom, hogy ez a vérzéshez képest hogyan is jön ki.A válaszokat köszönöm, megnyugtatnak valamelyest, de ugyanúgy össze vagyok zavarodva... inkább megprobálok arra koncentrálni, hogy nincs baj.
2015. szept. 12. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 27.-én volt abortuszom,mert meghalt 10 hetesen szegénykém,és még mindig vérezgetek.Szerdán nagyon erős volt a vérzésem,és megijedtem.Elmentem a nőgyógyászhoz és felvett betegállományba.Nem szabad emelni nehezet,és semmi megterhelőt nem szabad csinálni.Kaptam antibiotikumot is mert a dokim szerint begyulladt és azért vérzik még mindig.Szerintem keresd fel az orvosod,mert jobb ha megvizsgál.
2015. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves UTolso! SAjnálom! Nekem már aznap éjjeltől adták az antibiotikumot, és 10 napig kellett szednem miután kijöhettem, ma jár le. Tegnap már egyáltalán nem volt vérzés. Mielőbbi testi, lelki felépülést kívánok!
2015. szept. 14. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!