Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heteken át tartó minimális...

Heteken át tartó minimális barna folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 hetes lombikos kismama vagyok, és először a 7.héten volt barnás folyásom. Persze irány doki, szerencsére minden rendben volt, utrot a beültetés miatt amúgy is szedtem. Utána elmúlt.12.heti genetikai uh-n minden ok volt, másnap friss vér, görcs nélkül. Ügyelet megint, baba él és virul. A vérzés pár órán belül elmúlt, ám azóta is van nagyon minimális barna (csak a wc papíron). Mivel veszélyeztetett terhes vagyok, doki állandóan lát, és máig nem tudja, mitől van. Görcs nincs, méhszáj zárt, lepény hátsó falon, nincs leválás, nem ér méhszájhoz, hematóma nincs, baba ficánkol és 1 héttel fejlettebb a korához képest. Egyedül ami van, egy nagyon enyhe, tünetek nélküli e-coli fertőzés, amit most kezdünk kezelni. Volt/van más is hasonló cipőben? Hogy látszólag ok nélkül barnázgat a terhesség alatt, a második trimeszterben?

2015. júl. 23. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha az orvos sem tudja, mitől lehet, akkor mi sem fogunk tudni erre választ adni, az minden esetre nagyon jó, hogy a veszélyeztető okokat kizártátok és a baba remekül van odabent! Ez a lényeg. Amennyire tudom egyébként, nem egyedi eset a Tiéd, és amíg nem jár görcsökkel, és élénkpiros vérrel, addig, pláne állandó orvosi ellenőrzés mellett, nincs mitől aggódni.
2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En nem lombikos vagyok,de a 12.hetig barnaztam heti 2-3szor...aztan a 23heten ujra kezdodott de mar elenk piros volt,de csak papiron..szam szerint pontosan 8 orvosnal voltam hatha valaki megmondja mitol van de senki nem tudta megmondani...Az utolso doki volt aki azt mondtaa 29.heten hogy nagyon sok kismamanak van ilyen,es hogy addig amig nem menstruacio mennyisegu addig ne idegeskedjek mert azzal tobbet artok a babanak...azota nem foglalkozom vele hiszen a baba minden alkalommal jol van,es remelem jol is marad!!! 31HKM
2015. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mina76, és akkor Neked még mindig tart? Huha, akkor lélekben arra készülök, h ez így is marad...:(. De ha a babát ez nem veszélyezteti, akkor addig csak inkább kellemetlen.
2015. júl. 24. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Lekopogom az utolso 2hetben mar csak 1szer volt hetente es meg kevesebb mint eddig...tegnap egesz nap nagyon gyenge rozsaszinu volt a betetem....az egyik doki azt mondta hogy mert mar befordult fejjel es nő,ezert lehet hogy mint egy dugo eldugaszolta es ezert sokkal kevesebb...de ki tudja ez mennyire igaz..?
2015. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

a gyulladástól, fertőzéstől van.

annak is, aki épp nem terhes.

2015. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem igy van,nekem vettek kenetet is,mindent vizsgaltak es hem talaltak semmit,ugyhogy se nem gyulladatol se nem fertozestol van...az egyik orvos meg a terhessegi cukorra is gondolt,de az is jo lett....
2015. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

" se nem gyulladatol se nem fertozestol van..."


csak érdekes, hogy mindig akkor jelentkezik...

akár hugyuti gyulladától is lehet! azt meg nőgyőgyász nem is vizsgálja...


a vérképben tuti magas a fehérvérsejt szám!

mindenkinek aki barnázik..

2015. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, úgy néz ki , tényleg a fertőzés okozta, még ha olyan enyhe is (nem viszketett, nem égett)

Kaptam lactobacis pH helyreállító kúpot és szájon át szedhető probiotikumot és úgy néz ki, használ, mert már nincs barna (lekopogom)

2015. júl. 29. 09:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vizeletet is vizsgaltak,minden vizsgalatom jo lett!!!Nem tudom miert nem nezik az orvosok,en kulfoldon elek,minden honapban mindent vizsgalnak!Minden alkalommal a labor eredmenyeimmel kell hogy erkezzek a kontrollra...Egyebkent nekem a 29.hetre elmult a verzes magatol,mindenfele kezeles nelkul...
2015. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!