Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor kell orvoshoz fordulni?...

Mikor kell orvoshoz fordulni? Tanácstalan vagyok. (Többi lent)

Figyelt kérdés
A nemvárt napján délutáni pisiből alig látható pozitív tesztem lett, másnap reggel egy érzékenyebb fajta teszttel már kicsit erősebb pozitív volt. De délutánra megjött. Először csak gyengén rózsaszínosan, aztán rendesen. Nem tudom baba volt-e és elment, vagy csak simán megjött és én néztem rosszul a tesztet. Ha mégis baba volt kell e orvoshoz fordulni és ha igen akkor mikor? Már most? Vagy ha lezajlott a menstruáció?

2015. szept. 24. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy baba volt-e, (néha mutat fals pozitívat a teszt, ezt nőgyógyász mondta), de ha igen, akkor is nagyon korai vetélésed lehetett. Sajnálom. Ha rendesen megjött, akkor nincs szükség műtétre, ez egészen biztos, és a doki nem is fog látni semmit ultrahangon. De ha megnyugtat, inkább menj el orvoshoz.
2015. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és lehet, hogy rosszat írtam. Beugrott, hogy van, aki terhesen is szokott vérezgetni. Lehet, hogy mégis érdemes felkeresni egy orvost.
2015. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és mikor menjek orvoshoz? Most amíg vérzek? Meg tud úgy vizsgálni? Vagy csak ha elmúlt?
2015. szept. 24. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minél előbb mennék, akár most azonnal, mert lehet, hogy a progeszteronpótlással még menthető.
2015. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha erős görcseid vannak és sok a vér is,akkor valószinű h a vetélés zajlik le,viszont ha csak picit vérzel akkor sztem is menthető,ha elmész a dokihoz AZONNAL.
2015. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!