Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés lehetett? Ezután...

Ez vetélés lehetett? Ezután kéne még véreznem?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk múlthónapba meg volt még sajnos a menstruációm viszont most október elsejére nem vártam és nem is jött meg de más nap véreztem nem is egyszerűen egész nap első nap nekem mindig görcs és nem sok vér jön de most semmi görcs nem volt csupán egész nap folyt belőlem. másnap pár csepp. ma meg már semmi. Teszteltem de negatív. Ilyen még nem volt a menstruációm. Terhes gondolom nem lehetek hisz rengeteg vér jött. Lehetett spontán vetélés? ha igen akkor 1 napig tart csak a vérzés? Orvoshoz menjek ?

2015. okt. 4. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék semmi tünetem nincs csak egy a melleim kemények de ugye az menstruáció környékén is szokásos. Meg most nem is az hogy fáj csak kellemetlen érzést érzek lent.
2015. okt. 4. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál terhes.
2015. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem voltam akkor nem értem hogy mi volt et az egy napos bő vérzés most meg semmi ket napja.
2015. okt. 4. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor en veteltem el majd megorultem a gorcsomtol, igaz idosebb terhesseg volt, szerintem neked csak kesett, nem kell orvoshoz menni, hisz a teszted is negativ, nem minden honapban azonos a menstruacio, igaz van egy sztendert mindenkinek, de semmi gond nincs ha egyik-masik honap mashogy alakul, nem vagyunk gepek.
2015. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit megijedtem még nem volt ilyen eddig. Egy két ismerős mondta az okosságaikat és az is rá tett egy lapáttal.
2015. okt. 4. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 6hetesen vetéltem el, 7napig véreztem, de az első napokban ömlött belőlem a vér,hogy a wc-ről sem tudtam felállni, és nagy darabok is távoztak. Szerencsére nem kellett műtét, kitisztultam.

Szóval neked simán késett egy napot.

2015. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!